Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Zhubněte nejen jídlem, ale i cvičením

Říká se, že jídlo může ovlivnit až 80% vaší hmotnosti, a že je možné zhubnout i bez cvičení. Pokud se však chcete cítit lépe psychicky i fyzicky, nemít povislou kůži a zpevnit tělo, tak ke správnému jídelníčku rozhodně připojte i cvičení.

Začněte hned

Nečekejte na zítřek, nevymlouvejte se, že „teď není ta správná doba“. Začněte cvičit hned. Využít můžete fitness klubu, kde je nejen posilovna ale i wellness zóna, a můžete si vybrat i z množství sálových lekcí. Vybrat z nabídky si můžete třeba i podle části těla, kterou aktuálně potřebujete zpevnit a posílit. Například pro posilování středu těla volte takové cvičení, které se bude věnovat právě těmto problematickým partiím, jako třeba bosu core, pro posilování nohou je skvělý spinning.

Musí vás to bavit

Abyste u cvičení vydrželi a mohli ho do svého rozvrhu zařazovat pravidelně, opravdu vás musí bavit. Nutit se do cvičení, které je vám nepříjemné, vydržíte nějakou dobu, ale nebudete z něho mít radost a ani užitek. Pokud však najdete něco, co vás bude bavit a naplňovat, budete i rychleji a snáze hubnout. Výhodou fitness klubu je také to, že vám zde odborníci poradí a pomohou se sestavováním jídelníčku i cvičebního plánu.

Myslete na odpočinek

Po dobře odvedené práci, tedy splněném cvičení, se nezapomeňte odměnit. Můžete odpočívat ve wellness zóně, kde si můžete dopřát saunu i bazén. Vaše tělo potřebuje i regenerovat, proto je dobré cvičit každý druhý den.

Jídlo a cvičení

Pokud chcete zhubnout a chcete hubnout jen jídlem, tak myslete na to, že je potřeba, aby se vaše kůže i svalstvo zpevnilo, k čemuž vám změna stravovacích návyků nepomůže, ať bude jakkoliv radikální. Výhodou kombinace správného jídelníčku a pravidelného cvičení je také to, že vás bude cvičení motivovat jíst zdravě a naopak.

Psychická pohoda

Jednou z největších výhod cvičení, posilování a také sálových lekcí je získání dobré nálady. Pravidelné cvičení se velmi rychle projeví na vašem psychickém stavu. Budete se cítit mnohem lépe, zvýšíte si sebevědomí a začnete se líbit sami sobě. Navíc pokud vyzkoušíte cvičení ve fitness klubu ZONE4YOU, výsledky se velmi brzy dostaví a vy budete muset vyměnit šatník a užívat si menší konfekční velikosti. Obraťte se na profesionály, nechte si poradit a hlavně na nic nečekejte, své rozhodnutí neodkládejte a začněte!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist