Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Zažijte víkend v luxusním hotelu v Ostravě

Nelákají vás víkendy strávené na horách? Pak se vydejte odpočívat do wellness hotelu. Nemusíte mířit daleko, zakotvit lze třeba v Ostravě. Toto krásné moravskoslezské město vám má co nabídnout i teď v zimě, a když si navíc vyberte dobrý hotel, od rána do večera nebudete vědět, co dřív dělat.

Ostrava nabízí bohaté kulturní vyžití. Sídlí zde Janáčkova filharmonie, Divadlo Antonína Dvořáka, Divadlo Petra Bezruče, nachází se zde Slezskoostravský hrad, mají nádhernou ZOO. Pokud se sem vydáte, určitě musíte prozkoumat místní hornickou historii, ať už v hornickém muzeu Landek Park, nebo přímo v Dolní oblasti Vítkovice. Ostatně jestliže vás zajímá hornictví, můžete si vybrat hotel Ostrava, který se nachází v objektu bývalé šachty. Jmenuje se Jan Maria****.

Dobré jídlo a hromada zábavy

Hotel Jan Maria**** je umístěn v historickém objektu bývalé šachty, ale vybaven nejmodernějším zařízením. Čekají vás tady jednolůžkové, dvoulůžkové i trojlůžkové pokoje a spousta zábavy. Zahrajete si zde bowling Ostrava, mají čtyři dráhy. Dále je hotel vybaven fitness centrem, infra saunou, nabízí také whirlpool a masáže na objednávku. Po celodenním procházení Ostravy si tedy odpočinete.

V hotelovém objektu se nachází rovněž vyhlášená restaurace Ostrava. Ve všedních dnech jsou na výběr dva druhy poledního menu, určitě se vyplatí podívat se na sezónní nabídku. V hotelové kuchyni se využívají čerstvé suroviny, a tak se nabídka liší podle ročního období. Luxusní restaurace Ostrava je otevřená denně od 10 do 23 hodin.

Narozeniny nebo svatba

Nemáte to do Ostravy daleko? Pak si na Hotel Jan Maria**** vzpomeňte, až budete slavit nějakou významnou životní příležitost. Připraví vám tady třeba unikátní narozeninovou oslavu, nezapomenutelná může být i svatba Ostrava. Novomanželé dostanou jako dárek noc v hotelu zdarma.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist