Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Zájezd na evropský fotbal: Nabízíme 3 tipy

Do Evropy už přišla zima, nicméně stále se dá na některých místech ohřát, a to nejenom pomyslně. Vynikající vzpruhu v chladných zimních dnech nabízí špičkový fotbal. I v prosinci jsou totiž nejvyšší soutěže v plném proudu. Pokud aktuálně uvažujete, že byste někam na fotbal vyrazili a nechce se vám vše zařizovat svépomocí bez jakýchkoli kontaktů, jste na správném místě. Na fotbaltour.cz si lze vybrat hned z několika zajímavých zápasů. My vám přinášíme 3 zajímavé tipy na utkání z různých evropských lig.

Vyrazte na Borussii Dortmund

Výbornou volbou jsou bezesporu vstupenky na fotbal v Německu. Bundesliga je vysoce kvalitní soutěž a velkou výhodou bude i fakt, že nemusíte cestovat nijak výrazně daleko. Naším tipem je zápas mezi Borussií Dortmund a Schalke 04. Oba dva týmy patří mezi ty nejúspěšnější. Dortmundu se letos až tolik nedaří, nicméně jejich střelec Aubameyang reprezentující exotický Gabon se opět vrací do formy. Zápas proběhne již 25. 11. 2017 v Iduna Parku.

A co takhle manchesterské derby?

Naším druhým tipem je samozřejmě Premier League. Vydat se můžete 10. 12. 2017 na skvělý zápas mezi oběma týmy z Manchesteru. Hrát se bude na stadionu United. V akci uvidíte ty největší hvězdy světového fotbalu v čele s vracejícím se Ibrahimovičem. Na straně Citizens ale bude také k vidění to nejlepší. Určitě nastoupí třeba De Bruyne anebo Sergio Agüero. Uvidíme, koho Pepe Guardiola opravdu postaví na tento sváteční zápas.

Podívejte se na AC Milán

Hvězda tohoto italského velkoklubu postupně vyhasínala, nicméně po posledních výsledcích to vypadá, že je AC Milán opět zpátky na scéně. Červenočerní fanoušci na pověstném San Siru vytvoří proti Atalantě jistě doslova peklo. Jejich choreografie bývá pověstná. Ač Atalanta nepatří mezi špičku, rozhodně bude k vidění skvělý fotbal, o čemž se můžete sami přesvědčit.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist