Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Začněte čistit pleť správně

Čištění pleti je jedna z nejdůležitějších činností, na kterou bychom neměli zapomínat ani ji odbývat. Ne každá z nás ví, že pleť bychom měli čistit dvakrát denně, ráno i večer. Pouze večer nestačí, přes noc pleť dýchá, potí se a vylučuje nečistoty, které přes den nasbírala. Byla by velká chyba ranní čištění odbýt.

Pokud si to chceme zjednodušit a zefektivnit, výborné řešení nabízí čistící kartáček od značky Mary Kay. Systém péče o pleť Skinvigorate Sonic™ využívá pro dosažení efektivnější každodenní péče o pleť chytrou sonickou technologii. Čisticí systém má nové vylepšené vlastnosti, a navíc si k němu můžete dokoupit doplňkovou masážní hlavici, která vám zaručí skvělé výsledky.

Jen 60 vteřin PRO NEPŘEKONATELNOU ČISTOTU

Skinvigorate Sonic™ Čisticí kartáček odstraňuje až čtyřikrát více nečistot, mastnoty, make-upu a usazenin než běžné čištění pleti. S 20 000 mikroštětinkami a schopností rotovat až 200krát za minutu poskytuje tento přístroj neuvěřitelně rychlé vibrace a hloubkové čištění. Připravuje pleť na další kroky, čistí pleť před použitím výživných sér a hydratačních krémů a umožňuje jim tak zesílit své působení. 

Jak ho použít

Naneste svůj oblíbený čisticí přípravek na navlhčenou tvář, zapněte přístroj a použijte kartáček s čisticí hlavicí podle návodu. Opláchněte si tvář a osušte. Poté opláchněte vodou také čisticí hlavici.

Používejte 60 vteřin dvakrát denně.

Použijte s vhodnými produkty

TimeWise® Age Minimize 3D™ Čisticí krém / gel 4 v 1

Tento multifunkční čisticí krém / gel odstraňuje nečistoty způsobující zašedlý nádech pleti. Po ošetření je pleť čistá, zbavená starých buněk a více rozjasněná. Zlepšuje přirozený a mladistvý vzhled. 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Čisticí pěnivý krém

Obsahuje výživnou luxusní recepturu, která jemně odstraní nečistoty zmatňující pleť, přičemž ji zanechává oživenou a hydratovanou. Bohatá pěna důkladně čistí a obnovuje strukturu pleti, takže póry jsou méně nápadné. 

SKINVIGORATE SONIC™ MASÁŽNÍ HLAVICE NA OBLIČEJ

Nasazuje se na Skinvigorate Sonic™ Čistící kartáček.
Přístroj provádí více než 24 000 mikromasážních pohybů. Po úplném nabití lze používat až třicet dní.

Sonicky poháněná masážní hlavice má blahodárné účinky proti stárnutí pleti.
Systém péče o pleť Skinvigorate Sonic™ společně s masážní hlavicí, která zesílí účinky pleťového séra. Jak je známo, masáž podporuje mikrocirkulaci, dodává pleti kyslík a vyživuje ji. S každodenní masáží s pomocí séra se pleť na krku a tváři vypne, vyhladí se jemné vrásky a pleť vypadá mladší a zářivější.

Relaxace napjaté pleti

Věděli jste, že vaše tvář má celkem 43 svalů a dokáže s jejich pomocí vytvořit více než 20 různých výrazů? To je přinejmenším 43 důvodů, proč by měli zákazníci masážní hlavici kombinovat se svým oblíbeným pleťovým sérem a dodat tak své tváři speciální péči.

Návod k použití

Naneste své oblíbené sérum na tvář a krk. Poté použijte masážní hlavici, díky které se sérum lépe vstřebá a uvolní obličejové svaly. Jakmile se zařízení po 60 vteřinách automaticky vypne, spusťte jej znovu a nechte pracovat ještě další minutu. Po použití omyjte masážní hlavici teplou vodou a pořádně osušte.

Dokonalá séra

TimeWise® Regenerační sérum+C

Pomáhá urychlit tvorbu nového kolagenu, rozzáří, obnoví a oživí vzhled pleti. Vhodné pro všechny typy pleti.

TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti

Výrazně vyrovnává tón pleti a bylo klinicky prokázáno, že významně zvyšuje její jas.

 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzivní liftingové sérum

Intenzivní liftingové sérum, naše nejpřesnější a nejúčinnější sérum vůbec. Přesné, díky své inovativní, cílené ochraně trojúhelníku mládí. Účinné, díky unikátní synergii složek, navržené pro maximalizaci viditelných účinků séra. 

Více na www.marykay.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist