Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Za nošení brýlí se rozhodně nemusíte stydět!

Doby, kdy se lidé za nošení brýlí styděli, jsou již dávno pryč. Dnes patří sluneční či dioptrické brýle k nepostradatelné součásti každého stylového outfitu. Mnozí lidé také přiznávají, že na ně jejich okolí působí daleko inteligentněji a kultivovaněji, pokud nosí brýle. Na trhu se totiž nachází obrovské množství, mezi kterými si jistě vyberou všichni méně i více nároční zákazníci.

Proč je důležité pečovat o oči?

Oči patří k jedněm z nejdůležitějších orgánů, které nám sama příroda nadělila. Proto bychom se o svůj zrak měli velice dobře starat, neboť si většina dnešní společnosti nedokáže představit, že by o něj přišla. Pokud zjistíte, že začínáte špatně vidět, neprodleně navštivte svého očního lékaře, který vám provede potřebná vyšetření a v případě potřeby vám napíše i poukaz na brýle. Jestliže totiž budete neustále mžourat a více namáhat svoje oči, bude se vaše zraková vada prohlubovat, což je rozhodně nežádoucí. I v létě byste měli o zrak pečovat, a to nošením kvalitních slunečních brýlí, které zabrání pronikání UV záření do oka.

Které dioptrické brýle si vybrat?

Dioptrické brýle Moschino patří k tomu nejlepšímu na trhu s brýlemi, neboť se jedná o luxusní italskou značku s tradicí již od roku 1983. Firma se jmenuje po svém zakladateli Francu Moschinovi, jehož jméno nesou i vyráběná brýle. Franco brýle jsou populární nejen mezi celebritami, ale i obyčejnými lidmi, neboť byly původně vyvinuty pro Madonnu. Většina těchto dioptrických brýlí je charakteristická tvrdými a ostrými tvary, avšak určitě mezi nimi naleznete i elegantnější a jemnější kousky. Rámečky brýlí jsou vyrobeny z acetátu, tudíž si můžete zvolit hned několik barevných kombinací.

Jak si vybrat sluneční brýle?

Kvalitní sluneční brýle by měly primárně obsahovat filtr proti škodlivému UV záření, které našim očím rozhodně neprospívá. Sluneční brýle Balenciaga touto technologií disponují, čímž se řadí k tomu nejlepšímu, co na trhu s těmito produkty najdete. Jsou sice vyrobeny z plastu, což by někomu mohlo připadat příliš laciné, ale v kombinaci s černou nebo tmavě modrou barvou vypadají velice elegantně. Samozřejmě můžete zvolit i trochu extravagantnější variantu s tygrovanými obroučkami a velkými, čtvercovými čočkami.

Kde kvalitní brýle nakupovat?

Nyní přichází na řadu otázka, kde kvalitní sluneční a dioptrické brýle nakupovat. Rozhodně se vyhněte pochybným obchodům, které již od prvního pohledu vypadají nevěrohodně. Jednoduše si zajděte do kvalitního obchodu s těmito výrobky. Samozřejmě si můžete brýle pořídit i přes internet, například s využitím e-shopu Duosshop. Mezi zákazníky je velice oblíbený, neboť zde seženete značkové brýle prakticky od všech známých a luxusních výrobců z celého světa. Diverzifikace nabízené zboží je až obdivuhodná.

Za své brýle se rozhodně nemusíte stydět. Vyberte si ty, které se vám budou nejvíce líbit a které se budou co nejvíce hodit k vašemu obličeji.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist