Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Vzácné kameny a jejich vliv na organismus

Výběr šperku by měl podtrhovat vaši osobnost. Nebojte se dát přednost luxusním šperkům s drahými kameny. Vyberte si podle vlastností kamenů a toho, jak působí na organismus. Některé z nich mají dokonce naleziště po celém světě, jiné se dají nalézt i u nás v Česku.

Ametyst

Fialový ametyst je oblíbeným šperkem, který podporuje štěstí a odvahu. Často se používá také k duchovním účelům, kdy zklidňuje a navíc chrání před negativní energií. Používá se také při léčbě nejrůznějších závislostí, například na alkoholu nebo na drogách. Mnohé ženy vyhledávají šperky s drahými kameny, konkrétně ametystem, protože se o něm říká, že pomáhá i při hubnutí a zrychluje metabolismus.

Smaragd

Oblíbený zelený smaragd, který je také často vyhledávaným drahým šperkem podporuje a zlepšuje paměť. Pokud si jej necháte vsadit do prstenu z bílého zlata, tak podpoříte i svůj intelekt a umělecké nadání. Šperk se smaragdem dokáže tišit deprese, odbourává stres a rozpouští splín a špatné myšlenky. Dokonce se říká, že působí proti nespavosti a pomáhá ničit bakterie a viry.

Achát

Drahý kámen achát pomáhá hlavně v duševním růstu a dodává nám sílu zvládnout i těžké okamžiky. Je symbolem ochrany a rovnováhy, která je v životě tak potřeba. Šperky s achátem, ať už náušnice nebo náhrdelníky, pomáhají při řešení problémů a hledání nových životních cest. Achát působí na zažívací ústrojí a slouží k regeneraci.

Tyrkys

Oblíbený modrý drahý kámen je tyrkys. Ten dokáže do sebe pohltit veškeré negativní energie a ochraňuje tělo i duši. O tomto kamenu se také říká, že jeho majitel se stává moudrým věštcem a prorokem. Tyrkys slouží k prohloubení duchovních schopností a má i léčivé vlastnosti. Kromě toho, že nosí štěstí, léčí například astma nebo pomáhá při překyselení.

Safír

O safíru se toho říká spoustu, například bývá nazýván kamenem moudrosti. Safír se pyšní královsky modrou barvou a dokáže zklidnit mysl. Podporuje tělesnou a duševní rovnováhu a zároveň dává životu potřebný řád a jistotu. Luxusní šperk se safírem může být prsten, náramek i náhrdelník. Pokud jej nosíte na krku, pomůže vám vyjádřit to, co opravdu cítíte.

Růženín

Růženín je znám jako kámen lásky a něhy. Tento světle růžový kámen otvírá srdce a probouzí něžnost. Dokáže veškeré činnosti zjemnit a uvolnit napětí. Působí na fyzické i psychické tělo a léčí staré trápení a traumata. Podporuje naše spojení s přírodou a dokáže napravit narušené citové vazby. Růženín je kamenem, který posiluje mužskou plodnost.

 

Zdroj foto: Esterstyl.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist