Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Vyzkoušejte novou kolekci kšiltovek Fox Racing 2017

Čepici s kšiltem měl na hlavě za svůj život asi každý, proto není nutné žádné dlouhé představování. Perfektně chrání před ostrým slunečním zářením, úpalem, krátkodobě možná i před deštěm. Kšiltovka je zkrátka skvělá věc do nepohody.

Nehledě na to, že kšiltovky mohou být také módní záležitostí. Skrze některé druhy a typy navíc může člověk projevit svou osobnost a začlenit se do určité skupiny lidí, ke kterým má blízko. Je jedno, jestli se jedná o motorkáře, hiphopery, nebo sportovce. Jednoduše řečeno. Každý si může najít tu svou, která mu skvěle padne.

V tomto článku bychom chtěli představit kšiltovky od kultovní americké značky Fox Racing. Společnost Fox Racing už je na světě nějaký ten pátek. Byla založena roku 1974 v USA a během let se stala jednou z nejúspěšnějších značek v oblasti oblečení, vybavení a doplňků pro nejrůznější sporty a volný čas.

Výrobky od společnosti Fox Racing se vyznačují perfektní kvalitou a výrazným moderním designem.  Jedná se zkrátka o originální módu a styl. Pokud si je koupíte, rozhodně vás nikdo nepřehlédne.

Ale zpět ke kšiltovkám. V současné době představuje značka Fox Racing novou kolekci kšiltovek pro rok 2017. Jestli se chcete na tyto nové kousky podívat, navštivte e-shop www.n1shop.cz. Kromě nejnovější klekce pánských a dámských kšiltovek Fox tam naleznete i starší kolekce, na které jsou lukrativní slevy 30 až 50 %.

Co na vás v nové kolekci kšiltovek FOX 2017 čeká?

Kšiltovek je na trhu celá řada. Existuje však základní dělení na flexfit, snapback, truckerku. Jednotlivé kšiltovky se od sebe liší například tvarem kšiltu, zapínáním, materiálem, ale i tím, z kolika částí je tvořena.

Abyste se ve výběru lépe orientovali, vysvětlíme vám, co se skrývá pod třemi základními kategoriemi.

Pod pojmem flexfit se skrývá asi nejznámější druh kšiltovky. Je to klasická kšiltovka s ohnutým (zakulaceným) kšiltem, která těsně obepíná hlavu.

Dalším druhem jsou snapback kšiltovky. Jedná se o kšiltovky, které jsou populární zejména u mladší generace. Někdy se označují také jako baseballky, protože svému vzniku vděčí právě baseballu. Během let si je oblíbili také rapeři a fanoušci hip hopu. Přesto je může nosit každý. Je pro ně typický rovný kšilt a zadní pásek na nastavení velikosti.

Truckerky jsou kšiltovky, které jsou velice vzdušné. Jejich zadní část je tvořena prodyšnou plastovou síťkou, která umožňuje větrání. Díky tomu se hodí i do horkých dnů. Truckerky se běžně vyrábí s rovným i zakulaceným kšiltem.

Pánské kšiltovky FOX FLEXFIT

 

Pánské kšiltovky FOX SNAPBACK

 

Dámská kšiltovky FOX TRUCKER​

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist