Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Vysněné bydlení? Byty u parku na pražském Žižkově nabízejí maximální klid i dostupnost!

Která pražská čtvrť je z pohledu zájemců o bydlení nejzajímavější? Na předních příčkách pomyslného žebříčku se umisťuje Žižkov, který nabízí perfektní infrastrukturu, skvělou dopravní dostupnost, nadto skrývá zelené srdce celé Prahy. Právě zde nyní vznikají pod taktovkou Metrostav Development nové byty, které navazují na park Židovské pece a nabízejí maximální komfort bydlení v metropoli.

Jednotky pro páry i velké rodiny

Oblast horního Žižkova zažívá nebývalý rozkvět. Nové byty na Praze 3 tak navazují na předešlou výstavbu na Vackově. V rámci tohoto projektu vzniká 11 obytných budov s celkem 272 byty.

6patrové budovy zapadají do reliéfu a navazují na blízký park, což ocení milovníci klidu a sportovního vyžití. Navíc ke všem bytovým jednotkám přináleží balkon nebo terasa, ze které je výhled do zeleně parku. K dispozici jsou minimalistické byty s řešením 1+kk, ale také mezonetové 4+kk či pětipokojový o rozloze přes 140 m².

Posedět na předzahrádce nebo vyrazit za kulturou?

Architekti ze studia Architecture Interior Project se při plánování inspirovali propojením moderního metropolitního a funkčního bydlení, které nabízí maximální pohodlí života ve velkoměstě. Rezidence Byty u parku tak těží ze skvělé dostupnosti městskou hromadnou dopravou, ale také sousedního parku Židovské pece.

Noví obyvatelé mohou žít v souladu s přírodou, v přízemních bytech mohou dokonce zahradničit nebo si vypěstovat vlastní zeleninu na předzahrádce, ale kdykoli mohou vyrazit také do víru velkoměsta a užít si vše, co město nabízí.

Ráj kultury i sportovního vyžití

Pražská třetí část je rájem pro kulturní nadšence. Žižkov je domovem ikonického kina Aero nebo legendárního Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Divadlo Ponec ocení milovníci tance, koncerty různých žánrů naopak probíhají každý večer v Paláci Akropole nebo v koncertní síni Atrium. Ani sport nezůstává pozadu, noví majitelé bytů mohou využít blízké parky na jízdu na kole či bruslích, hřiště na beachvolejbal, basketbal, tenis nebo frisbee. V létě odpočívat na koupališti Pražačka, kde je v zimě otevřený i menší krytý bazén s teplou vodou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist