Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Výrazná, drzá a pohodlná: to je nová růžová kolekce PUMA Pretty Pink

Globální sportovní značka PUMA vydává zcela novou dámskou kolekci Pretty Pink plnou růžové barvy. Lesklé barvy, výrazné vzory a duhové detaily jsou hlavními složkami nové drzé kolekce PUMA, která obsahuje nepřehlédnutelné tenisky, pohodlné a stylové oblečení a nepostradatelné doplňky.

TENISKY

Pretty Pink obsahuje hned několik nejoblíbenějších siluet tenisek PUMA: Cali Wedge, Deva, RS-X3, Rise a Future Rider. Všechny modely v této kolekci jsou doplněny odvážnými vzory, jasnými barvami a lesklými detaily. Cali Wedge jsou nejnovější verzí nejoblíbenější PUMA siluety CALI, která nyní získala nový styl díky vysoké klínové podrážce. Další tenisky z kolekce jsou Deva, které díky robustní podrážce a hravým barvám ztělesňují punkový přístup a streetwear styl Tokia. Klasický design tenisek RS je nyní povýšen na další úroveň pomocí směsi použitých barev a materiálů v botě RS-X3. Dále kolekce nabízí také nový design boty Rise, která vychází z běžecké technologie, je inspirována jemnými liniemi a má pohodlnou konstrukci. Poslední využitá silueta v kolekci Pretty Pink je Future Rider, která vychází z běžecké boty z 80. let a stala se jednou z nejpohodlnějších PUMA bot vůbec. Podrážka absorbující náraz a stylové detaily dělají z nové verze boty Rider správný doplněk všech vašich outfitů.

OBLEČENÍ A DOPLŇKY

Novinka PUMA Pretty Pink dále nabízí širokou škálu oblečení v jasné růžové s bílými detaily. Mezi nejoblíbenější kousky patří tepláková souprava Evide Woven a tričko s grafickým potiskem a logem PUMA. Kolekce dále zahrnuje i celou řadu mikin, kalhot a doplňků, jako jsou unisex čepice, batoh nebo oblíbená kabelka shopper. Vše v nepřehlédnutelné růžové.

Vybrané produkty z kolekce Pretty Pink budou k dispozici během srpna až září u prodejců A3Sport, Zoot, Shooos, puma.com a PUMA Concept Store v Palladiu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist