Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Výjimečnost vířivek Villeroy & Boch

Na trhu dnes existuje široká nabídka vířivek, ale pouze Villeroy & Boch mají nové technologie, které posouvají tuto značku o několik tříd výše. Začíná to unikátním systémem trysek Jetpack. Tato technologie umožňuje vybrat si určitý typ masáže dle vašich potřeb, což zajišťují vyměnitelné trysky v jednom panelu. Ty se dají dokupovat, a tak můžete mít široké možnosti ve volbě masáží.

Minimální tepelné ztráty

Další výhodou vířivek Villeroy & Boch je až o 90 % méně použitého potrubí než u jiných výrobců. Tím je velmi sníženo riziko úniku vzduchu a vody na minimum. Speciální konstrukce a nové technologie zajistily menší potřebu dlouhých přívodních trubek, dělicích ventilů a větvení, což je ku prospěchu chodu celého vodního systému. Eliminuje se tím vysoké tření uvnitř trubek a tepelné ztráty protékající horké vody a současně jsou díky tomu výkonnější trysky, které fungují na plný výkon, i když pracují současně.

Snadné a intuitivní ovládání

Ovládání vířivky je opravdu snadné a intuitivní, díky přehlednému panelu. Lehce nastavíte vhodnou teplotu, míru podsvícení a režimy filtračních cyklů. K dispozici může být i Wi-fi modul, přes který se dá vířivka ovládat smartphonem na dálku. Vzdáleně můžete zapnout vyhřívání, ještě než se dostanete domů. Odpadá tak nepříjemné čekání.

Pevné, kvalitní a úsporné

Vířivky Villeroy & Boch mají kvalitní a pevný laminát s dobře promyšlenou jednoduchou konstrukcí. Patří mezi nejúspornější zařízení svého druhu na trhu. Navíc se lehce udržují a jejich provoz je finančně méně náročný.

Kde seženete nejlepší vířivky za dobrou cenu

Prodej a servis vířivek zajišťuje společnost EuroWellness s.r.o. Dovezou vám ji na místo určení, odborně zapojí a ještě u nich seženete veškeré přípravky na její celoroční provoz. Profesionální přístup a dobré reference jsou zárukou kvality.

Více informací naleznete na www.spa-virivky.cz.


vířivky Villeroy & Boch

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist