Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Výhody originální kuchyně z betonu?

Stále častěji kolem sebe vidíme beton. Dnes ale již nejde o hanlivé označení nevzhledné megalomanské zástavby. Naopak, tento materiál stále více získává na své popularitě a stává se elegantní součástí našich domovů. Těm propůjčuje originální a luxusní vzhled. Stále častěji jej můžeme vidět použitý i v moderních kuchyních. Pokud právě i vy řešíte stavbu domu či rekonstrukci a plánujete úplně novou kuchyň, možná vás zaujme zrovna tento materiál. Ať už díky svým kvalitám, výhodám, originalitě anebo vzhledu. V kuchyni totiž trávíme hodně čas, a tak není radno volbu celého interiéru podcenit. Musíte vybrat takový design, který se vám neokouká a nepřestane se vám rychle líbit. Ale hlavně musíte zvolit unikátní povrch. To vše mohou nabídnout právě betonové kuchyně.

Rozhodně nebudete litovat, když vsadíte na moderní materiál a důmyslné detaily. Právě to udělá z vaší kuchyně originální místo, odkud ani nebudete chtít odejít.

Nejčastěji bývá z betonu vyrobená kuchyňská pracovní deska. Ale dnes si lidé nechávají vyrobit i kompletní betonové kuchyňské linky. Ty budou mít vždy působivý moderní vzhled a celé místnosti propůjčí jedinečnou podobu, která nikdy nepřestane být v módě. Ne nadarmo se o betonu v interiéru začíná hovořit jako o luxusním či smyslném. V rukou odborníka se rozhodně nejedná o obyčejný materiál. Naopak, šikovné ruce z něj vykouzlí divy. Navíc je jeho použití v kuchyni vysoce praktické, beton je totiž velmi odolný a jeho životnost je skutečně hodně dlouhá. Takže se do něj nakonec velmi rychle zamilujete i přesto, že jste třeba ze začátku měli nějaké pochyby.

Pokud vám to vše přijde jako zajímavý nápad, ale přesto máte pocit, že tolik betonu by u vás doma působilo příliš těžce, lze jej jednoduše pro odlehčení kombinovat s dalšími materiály. Skvěle bude vždy působit v páru se sklem, kovem i dřevem.

Kuchyňská linka z betonu dokonale podtrhne originalitu vašeho domova. A váš domov získá nikdy nestárnoucí moderní punc. Který se ne jen že neokouká, ale ani nezničí, betonové pracovní desky jsou velmi odolné. Dají se instalovat jako prefabrikáty, je možné je odlít přímo na místě. Mohou se na přání probarvovat různými pigmenty a opatřit zajímavou strukturou. Beton může být použit také pro prostor za pracovní deskou, na takzvaných zádech, v podobě dekorativní betonové stěrky.

I vám by se líbila designová betonová kuchyně? Švec beton s.r.o. ji pro vás rád zajistí. Vše připravují na míru zákazníkovi, takže každý kousek betonu zapadne přesně do daného interiéru. Samozřejmostí je nabídka komplexního řešení od návrhu až po dopravu a instalaci. K vaší spokojenosti vymyslí technické řešení a navrhnou vám i tu nejvhodnější povrchovou úpravu. Odborná konzultace může proběhnout klidně u vás, ať vám ubudou alespoň nějaké starosti.

Zdroj foto: FB Svecbeton.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist