Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Vybíráme mobilní telefony: Víte, na jaké parametry se zaměřit?

V dnešní době, kdy moderní technologie prakticky ovládají svět, je chytrý mobilní telefon už jakýmsi standardem. Pokud máte pocit, že váš starý telefon má už nejlepší léta za sebou, a uvažujete nad koupí nového modelu, poradíme vám, na co se při nákupu zaměřit.

Velikost je důležitá

Než se mrkneme na nějaké konkrétní mobilní telefony, zaměříme se na určitá kritéria. Před začátkem hledání ideálního modelu byste měli vědět, jaká vlastně máte očekávání. Například je velmi důležité mít jasno ohledně velikosti displeje, protože každému vyhovuje něco jiného. Určete si, jakou uhlopříčku by měl mít, a podle toho hledejte. Samostatnou kapitolou jsou posléze mobily pro seniory, které disponují tlačítky nadměrné velikosti.
 
Hodně záleží mimo jiné i na tom, k jakému účelu svůj chytrý telefon plánuje primárně využívat. Jde vám hlavně o tvorbu a sledování sociálních sítí, kam budete zachycovat střípky ze svého života? Pokud ano, kvalitní fotoaparát je nutnost. Jestliže chcete spíše surfovat po internetových stránkách, poslouchat hudbu a sledovat filmy, zaměřte na se na výkonnost baterie. Ti, jimž bude mobil sloužit jako diář, fotoalbum i jakýsi zápisník, by měli koukat hlavně po velikosti úložiště daného zařízení.

Svět se dělí na dva tábory

Při zkoumání parametrů jednotlivých mobilů vás jistě napadne také otázka, který operační systém je ten nejlepší. V tomto případě se nedá jednoznačně odpovědět, protože se jedná o velice individuální záležitost. Fanoušci iPhone vám budou tvrdit, že právě iOS je to pravé ořechové, a zarytí uživatelé Androidu vám zase řeknou pravý opak. Ve finále to musíte být stejně vy, kdo zhodnotí klady a zápory obou systémů a vybere si ten vhodnější. Hodně záleží totiž i na tom, kolik peněz chcete do nového telefonu investovat.
 
 
Široký výběr mobilních telefonů nabízí například společnost OKAY. V jejich nabídce naleznete jak chytré telefony z dílen Apple, tak samozřejmě i ostatní kousky, jako je třeba velice oblíbený Xiaomi.
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist