Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vyberte si materiál povlečení, který si na první dotek zamilujte

Vliv na kvalitu spánku má celá řada aspektů, jedním z nich je také materiál povlečení, ve kterém spíte. V posteli trávíme podstatnou část dne, proto bychom měli dbát kromě kvality matrace a polštáře také na kvalitu povlečení. Na trhu existuje celá řada materiálů. Jak se mezi nimi orientovat? Přinášíme vám představení méně známých druhů povlečení, ve kterých budete spát jako v bavlnce. Povlečení však není jen o materiálu, ale také o designu. Povlečení, která spojují originální design a materiál příjemný na dotek najdete na stránkách firmy STELLA ATELIERS, s.r.o..

Povlečení z egyptské bavlny

Luxusní povlečení Stella si zakládá na kvalitě materiálů, kterým vévodí pravá egyptská bavlna. Ta se dále zpracovává do jerseyových a saténových pletenin, ze kterých se vyrábějí luxusní, designová povlečení. 

Saténové povlečení

Mohli bychom začít tím, že není satén jako satén. Rozdíl v kvalitě saténových povlečení dostupných na trhu může být opravdu velký. Pokud hledáte kvalitní saténové povlečení, vsaďte na Mako-Satén. Povlečení, které se vyznačuje hustou tkaninou, přináší hladký a lesklý povrch, je pevné, příjemné na dotek a zachovává svou barvu i po mnoha vypráních.

Jerseyové povlečení

Jerseyové povlečení nabízí hned několik předností, je velmi příjemné na dotek a velkou výhodou tohoto materiálu je, že je nemačkavý, takže jej není nutné žehlit. Vyzkoušet můžete povlečení v úpravě Mako-Jersey, které patří k těm nejhebčím. Je hladké, jemné a mírně elastické. V létě vás příjemně ochladí a v zimě naopak zahřeje.

Damaškové povlečení

Pojďme si představit damaškové povlečení. Požadavky na vzhled a kvalitu i těch nejnáročnějších zákazníků vyplní Mako-Brokát-Damašek. Jedná se o vysoce kvalitní bavlněné povlečení, které je obohaceno třpytivým brokátem. Vyznačuje se pevností, jemností a leskem podobným pravému hedvábí.

Batistové povlečení

Luxusním typem batistového povlečení je Mako-Batist. Za tímto názvem si můžete představit jemnou, hustě tkanou 100% bavlnu. Velkou předností tohoto materiálu, který nabízí nepřeberné množství vzorů, je, že uvnitř udrží i to nejjemnější peří, jistě vás také potěší, že se velmi snadno žehlí a v létě chladí a v zimě naopak zahřívá.

Myslete na sebe i během noci a vychutnejte si spánek v tom nejkvalitnějším a nejpříjemnějším povlečení s povlečením STELLA ATELIERS. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist