Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vyberte příteli kvalitní pánský kabát

Chcete-li udělat vašemu partnerovi opravdu radost, pořiďte mu kvalitní pánský kabát. Moderní muži si totiž potrpí na hezkém zevnějšku. Starají se nejen o své vousy, vlasy či pokožku, ale záleží jim také na jejich oblečení. Mužským šatníkům už delší dobu kralují pánské kabáty. Proto s tímto dárkem rozhodně nemůžete udělat chybu a partner vás za to bude milovat. A nemusí se jednat o dárek jen pro zimní období. V současnosti jsou kabáty oblíbené i na jarní a podzimní sezónu.

Pořiďte mu elegantní pánský kabát pro jakékoliv roční období

Pánský kabát není výsadou jen zimních dnů. Nádherné kousky můžete pořídit i pro jarní a podzimní období. Chcete-li do šatníku přidat něco univerzálního, řešením je kožený kabát. Elegance pánských kabátů je určena ke všem příležitostem. Ať už se jedná o procházku, cestu na nákup, do města či na kulturní akci. Tímto svrchníkem totiž muži velmi snadno schovají všechny druhy oblečení. Navíc je bude náležitě chránit proti povětrnostním vlivům a dobře hřát.

Na trhu existuje široká nabídka, ze které si vybere opravdu každý. Bude záležet jen na vkusu vašeho muže, kterému chcete kabát pořídit. Nejoblíbenější z nabídky je elegantní pánský kabát. Mužům velmi dobře dotváří jejich postavu, ať už jsou hubení, nebo váží o pár kilo více.

Rozhodujte se podle módních barev a střihů

Tmavě modrá a černá barva je „neokoukatelná“ klasika. Chybu rozhodně neuděláte ani při volbě hnědé a šedivé barvy. Hledáte-li něco odvážnějšího, pak se poohlédněte po béžové nebo světle hnědé, velmi moderní jsou v odstínech velbloudí srsti. Nejlepším materiálem pro kabáty je kvalitní vlna, dodává jim jemnost a dokonale zahřeje. Co se týče trendů, můžete zvolit kromě jednobarevných modelů i různé barevné kombinace, nebo dokonce vzory. V rámci střihů vybírejte z mnoha provedení, a to jak ve středně dlouhých, tak i krátkých variantách. 

Kde naleznete opravdu široký výběr kabátů

Hledáte-li opravdu kvalitní pánské kabáty pro každodenní nošení i volné chvíle, pak nesmíte vynechat internetový obchod www.taxido.cz, kde si rozhodně vyberete.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist