Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vybavte ložnici trendy nábytkem

Ložnice patří většinou mezi nejoblíbenější prostory našeho bydlení. Trávíme v ní hodně času, proto bychom jejímu vybavení měli věnovat odpovídající pozornost. Koncipujte ji v moderním a jednoduchém stylu, který podtrhnete trendy nábytkem.

Vše by mělo být sladěno

Vybavení ložnice by mělo být hezky sladěné. Nábytek pro tuto místnost vybírejte pečlivě, tak, aby jednotlivé kusy nábytku k sobě dobře šly, a nikoli proti sobě. Jednotný styl dodá interiéru vzdušnost a dojem celistvosti, prohloubí pocit klidu a harmonie v uživatelích takového prostoru. Volte příjemné a jasné barvy, díky kterým ložnici ještě více „rozjasníte“, pozitivně naladíte. Co se doplňků týče, buďte decentní, jelikož „přeplácanost“ už dávno není v módě, a navíc může vnášet do našeho nitra roztěkanost a neklid.

Komody

Standardní součástí vybavení ložnice jsou komody. Dodávají interiéru jisté kouzlo, poskytují nám dostatek úložného prostoru a prohlubují pocit domova. Schovat se do nich dá spousta věcí, které tak nenarušují celkový dojem z místnosti. Na trhu je opravdu široká a pestrá nabídka komod, jak co do jejich tvarů a velikostí, tak i pokud jde o použité materiály či stylové provedení.

Šatní skříně

Dalšími kusy nábytku, které nemohou v ložnici chybět, jsou šatní skříně. Plní především funkci úložného prostoru pro prádlo, oblečení a doplňky. Využíváme je i několikrát denně, proto by měly být nejen v trendy designu, ale také praktické a funkční. Součástí pestré nabídky šatních skříní jsou i různé možnosti jejich vnitřního uspořádání. Nesmí chybět prostor na ramínka, šuplíky na menší věci, stejně jako poličky na trika, svetry nebo ložní prádlo. Oblíbená jsou i integrovaná zrcadla.

Manželská postel

V žádné ložnici samozřejmě nemůže chybět manželská postel. Bývá často dominantou místnosti, od které se teprve odvíjí celkový design a vybavení. U postele opravdu hodně záleží na kvalitě. Trávíme v ní třetinu života, má významný vliv na náš zdravý spánek, odpočinek páteře a celého těla, kvalitu relaxu během spánku. Zaměřte se proto při jejich výběru i na matrace,  přičemž takzvané zdravotní matrace jsou určeny nejen pro marody, ale naopak se osvědčují jako prevence řady potíží.

Kde naleznete opravdu široký výběr

Hledáte-li velký výběr kvalitního nábytku, nejen do ložnice, pak navštivte e-shop www.nabytek-elegance.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist