Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Všestranné použití rohoží

Zdánlivě nepodstatné, obyčejné věci mohou být důležitější, než si uvědomujeme. Přesně takové je to s funkčními designovými doplňky, jako jsou rohože. Mají všestranné použití, a tak jsou využívány prakticky ve všech typech budov a staveb. Nechybí v domech, bytech, průmyslových či sportovních halách, firemních budovách a na veřejných prostranstvích. Jsou funkční hned v několikerém smyslu. Využívají se jako vstupní čisticí rohože a plní tak roli prostředku pro udržení pořádku, a tím zajišťují i prevenci zvýšeného výskytu nečistot. Vedle praktičnosti rohoží byste ovšem neměli zapomínat ani na jejich estetický přínos. Umístění rohože do vstupního prostoru ovlivňuje první dojem všech příchozích.

První dojem v rámci moderního designu

Zaměřit byste se měli na kvalitní materiály a moderní design, díky němuž vytvoříte dobrý dojem návštěvníků hned u vstupu, ale i na dalších místech, kde jsou rohože použity. Vybírejte pečlivě a nešetřete financemi. Lepší je koupit kvalitu, než jen laciné náhražky. Moderní design může mít i klasická gumová rohož.

Speciální funkce některých rohoží

Širokou nabídku rohoží najdete na českém trhu. Nechybí mezi nimi ani dezinfekční, schodové, průmyslové, bazénové a protiúnavové rohože. Liší se materiály, použitím a celkovým designem. Některé mají i speciální funkce, jež jsou velmi praktické. Například proti bolestem zad a nohou jsou již zmíněné rohože protiúnavové. Ty zvyšují hlavně pohodlí v rámci plnění pracovních úkolů, a často mají i tepelně izolační vrstvu, která vás ochraňuje před studenou podlahou. Velmi specifické jsou bazénové rohože, jež jsou upraveny jako voděodolné. Zapomínat nesmíme ani na průmyslové rohože, ty často disponují protiskluzovou úpravou, což zvyšuje bezpečnost a eliminuje riziko uklouznutí.

Kde hledat široký výběr rohoží za přijatelné ceny

Chcete-li najít široký výběr kvalitních rohoží za přijatelné ceny, pak jděte na adresu www.vmbal.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist