Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vonné svíčky WoodWick a vosky Yankee Candle?

Všichni, kteří si chtějí naplno užít nádherné podzimní počasí, by měli vyzkoušet relaxaci u vonné svíčky. Po náročných pracovních dnech potřebuje každý chvíli klidu. Díky úžasným vůním vosků vycházejících z aromalampy naberou nový vítr do plachet.

vonné svíčky WoodWick

Luxusní aroma po celém bytě

Dnes lze pořídit různé svíčky, které se pyšní nespočtem aromat. Obyčejné produkty však nevydrží zdaleka tolik jako vonné svíčky WoodWick. Tyto komfortní kousky se vyrábějí v USA a dokážou navodit příjemnou atmosféru. Léty prověřené výrobky Woodwick vás přenesou jako mávnutím kouzelného proutku do lesa anebo na rozkvetlou louku. Ihned zaujmou nádherným designem a praktickým dřevěným víčkem, které se při hoření svíčky používá jako podstavec. Díky němu je nábytek dobře ochráněn. Lze zmínit dokonalé parfémování přírodními esenciálními oleji.

Designové svíčky Yankee Candle

Vonná svíčka, či aromalampa?

Teplo domova nedělá jen čistota, moderní nábytek a příjemné dekorace. Designové svíčky Yankee Candle se postarají o nezaměnitelnou vůni procházející bytem. Intenzivně vonící vosky Yankee Candle se vyrábějí v Americe, a to už od roku 1969. Klíči k úspěchu jsou vysoká kvalita použitých látek a nápaditost předních světových parfumérů. Dechberoucí designy nádob, kvalitní rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními extrakty květin, ovoce a koření i bavlněné knoty bez karcinogenních látek jsou známkami té nejvyšší kvality. Ať už se rozhodnete pro vonné svíčky v krásných dózách anebo pro vosky do aromalampy pyšnící se intenzivním aroma, nešlápnete vedle.

Na sto procent osloví i dlouhá doba hoření značkových produktů WoodWickk a Yankee Candle. Jen si představte, jak se po vašem domě rozlévá vůně santalového dřeva, pomeranče, francouzské vanilky, jehličí, kardamomu, kokosu či zeleného čaje!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist