Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Vneseme-li do svého domova denní světlo, bude se nám žít lépe

Pro zdravý život jsou nezbytné nejen zdravá strava a pohyb. Stav našeho těla a mysli ovlivňuje i prostředí, ve kterém trávíme čas. Abychom se udrželi v dobré kondici a uchovali si zdravou a svěží mysl, měli bychom se vyvarovat stresu, pravidelně si dopřát dostatečně dlouhý odpočinek, vyrážet na výlety do přírody a co nejčastěji pobývat v přirozeném prostředí. K němu patří i dostatek denního světla.

Jak si zajistit co nejlepší podmínky pro život a podpořit své zdraví?

Žijeme-li obklopeni přírodou na venkově, často si ani neuvědomujeme, jak velký pozitivní dopad na náš organismus má pohyb na čerstvém vzduchu. I tak bychom se ale o sebe měli starat i v dalších směrech. A pro své zdraví můžeme udělat mnohé, i pokud žijeme v rušném velkoměstě. Řada z nás se naučila dbát na své stravovací návyky. Hlídáme si nejen množství konzumované potravy, ale zejména její nutriční hodnotu. Mnozí pravidelně cvičí a kromě tradičního joggingu, posilování, atletiky či míčových her se nezřídka věnují i józe a dalším technikám s celistvým přístupem, které se zaměřují na dosažení harmonie těla i duše. Do přírody se vydáváme pěšky, na kolech i koloběžkách, zdoláváme vysoké kopce, sjíždíme řeky na raftech a kánoích. Zapomínat bychom ale neměli ani na harmonizaci prostředí, které nás obklopuje.

Pro zdraví a duševní pohodu je nezbytné denní světlo

Denní světlo je pro správné fungování našeho organismu nezbytné. Podporuje dobrou náladu, schopnost učení, chrání před depresemi a pomáhá léčit nejrůznější neduhy. Do řady bytů a kanceláří ho ale neproniká dost.

Denní světlo si dnes může dopřát každý

Neproniká do vašeho domova denní světlo? Řešením jsou světlovodySvětlovod dokáže projasnit i doposud temnou místnost. Střešní světlovody zajistí skvělé podmínky pro práci, studium i běžné každodenní činnosti. Jen je třeba objednat si je u ověřeného výrobce světlovodů, který své práci rozumí a odvede ji na jedničku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist