Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Víte, jak správně vybrat dětský koberec? My vám poradíme!

Zařizujete úplně nový dětský pokojíček pro svého milovaného potomka, anebo jste došli k závěru, že ten jeho stávající zoufale volá po renovaci? Ať už je to jakkoliv, my vás v tom nenecháme a přinášíme vám několik užitečných rad, jak správně vybrat dětský koberec.

Ujasněte si, co chcete

Ještě před tím, než začnete obrážet obchody s bytovým textilem jako diví, ujasněte si, co vlastně chcete. Toužíte po tom, aby mělo vaše dítko dětský koberec přes celou místnost a nikde nebude ani kousek studené podlahy? Nebo se raději přikláníte k variantě, že bude v interiéru několik menších koberečků? Až budete mít v této záležitosti jasno, teprve nastane čas se pustit do samotného výběru. 
 
 
Jestliže je vám sympatičtější více první zmiňovaná varianta, ideální volbou pro vás budou jistě koberce metráž. Mějte na paměti, že je nesmírně důležité, abyste si celou místnost perfektně přeměřili. Když tak neučiníte a tento úkon odfláknete, hrozí vám, že po roztáhnutí koberce bude například chybět několik desítek centimetrů.

Držte se jednotného stylu

Ti, kteří se rozhodli zvolit kusový koberec, sice nemusí mít strach z chybějících centimetrů, avšak taktéž musí dodržovat určitá pravidla. Velice důležité je, a to zvláště, když se rozhodnete pro vícero menších koberečků, uvažovat nad tím, aby se k sobě vizuálně hodily. Také je zapotřebí dbát na to, zda koberce ladí ke zbytku vybavení v interiéru, protože jinak může vzniknout nesourodý prostor, jenž bude působit velice chaoticky a neesteticky. Navíc je dobré se průběžně ptát i na názor dítěte, zda se mu pokojík líbí.
 
 
Rozsáhlou nabídku koberců všeho druhu nabízí například společnost Bytema. Mrkněte se do jejich internetového obchodu a vyberte si přesně to, po čem vaše srdce touží. Koberce jsou poctivě zpracované a vyrobené z kvalitních materiálů.
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist