Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Víkendový výlet za krásami Německa | Editoriál

Krásný den vám všem. Nejchladnější víkend těchto prázdnin máme za sebou a já jsem ho trávila se svými kamarádkami v Německu. Sice se nám nakonec nepovedlo navštívit Frankfurt, ale viděly jsme plno jiných krás. 

Naším prioritním cílem byl hrad Eltz, který leží mezi městy Koblenz a Trevír ve spolkové zemi Porýní–Falc. Hrad se nachází v údolí řeky Eltzbach a je usazený na náhorní skále. Původním majitelem byl rod Eltzů, a i v současnosti stále patří jejich potomkům a je zcela přístupný veřejnosti. Na hradě jsme si po jeho prohlídce daly currywurst a s nacpaným břichem jsme se vydaly zase zpět a rovnou se ubytovat. 

Ubytování jsme si naplánovaly jednoduše přes portál Airbnb, v doslova kouzelném městečku Idstein, které je kvůli své zachovalé historické čtvrti Altstadt součástí Německé železnice, turistické trasy. Ubytování se nám moc líbilo, už jen proto, že bylo ve velmi klidné části města v rodinném domku.

Na našich cestách nám nechyběla ani pořádná zásoba Mazagrande, dobré nálady a hlavně jídla. Cesta nám nakonec trvala o něco déle, než jsme původně plánovaly, přeci jen autem je to nějakých 6 hodin, do toho připočtěte pár dopravních nehod a kolony. Ale i tak to stálo opravdu za to. Hrad i město Idstein byly krásné a mohu jen doporučit. A nám už teď nezbývá nic jiného než plánovat s kamarádkami, kam nás kroky zavedou příště. 

Mějte krásný týden plný zážitků. 

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist