Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Víkendové snídaně, trhy a moje dovolená | Editoriál

Dobrý den, vážení čtenáři. Po náročném pracovním týdnu jsem si v pátek dopřála výborný relax v podobě kosmetiky. Po dvouhodinové péči zakončené masáží dekoltu jsem se cítila opravdu báječně. Večer jsem pokračovala v relaxování u sklenky prosecca a večeří s přítelem. Člověk by se měl odměňovat častěji. 

Máte také rádi sobotní brouzdání po trzích, a k tomu ochutnávat dobré jídlo a kávu? Já mám moc ráda, když si můžu v sobotu zajít na skvělou snídani, nakoupit si ovoce i zeleninu na farmářských trzích a jen tak se procházet s kávou v ruce. Pokud to máte podobně, už teď se můžete těšit na článek o tom, kde se v Praze dobře nasnídáte, kde mají vstřícnou obsluhu a jaké speciality si pro vás kde přichystali. 

Tento pro mě náročný týden je posledním před mou vytouženou a dlouho očekávanou dovolenou. Od pátku už si budu užívat zasloužené volno s přáteli na jihu Francie. Moc se těším na slunce, moře, pláž, jídlo a skvělé dny plné zábavy a odpočinku. Ale ještě předtím musím projít svým speciálním balicím systémem, s jehož realizací je třeba začít vždy minimálně týden dopředu, abych měla vše připravené a nic mě nezaskočilo. Dokoupit drobnosti jako opalovací krémy, plavky i další nezbytnosti, ale hlavně nezapomenout na cestovní pojištění

Přeji všem krásný týden plný úspěchů.

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist