Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Victoria Beckham oslavuje kolekcí F/W 18 desáté výročí značky

Celoroční oslavy jubilea značky započala Victoria Beckham novou kolekcí podzim/zima, která se nese v tradičním stylu plném sofistikovanosti a praktičnosti. 

 F/W 2018

Kolekce pro období podzim/zima 18 od návrhářky Victoria Beckham je plná jemných střihů a asymetrie. Victoria se v kolekci soustředí na zdůraznění ženských tvarů a zachování elegance. Díky mixování různých materiálů a snadnému vrstvení jednotlivých kousků tvoří dokonalý šatník pro nadcházející chladné období. V kolekci nechybí klasický doplněk ve formě kabelky. Ty se vyrábí výhradně v Itálii s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů i zpracování. 

Převládají zde jemné zemité barvy, které nejlépe vyniknou ve spojení s kousky v odvážnějším barvách, jako je výrazná vínová či sytě růžová. Ve vkusném provedení a v neutrálních kombinacích zařadila Victoria Beckham do poslední kolekce i leopardí vzor, hit letošního podzimu. Kolekce F/W 18 oslavuje ženskou eleganci, luxusní kvalitu a jednoduchost.

Slavnosti významného milníku značky vrcholí představením kolekce jaro/léto 2019, které Victoria Beckham přesunula z New Yorku, kde dosud svou tvorbu prezentovala, do Londýna, kde ji letos v září historicky poprvé uvedla během týdne módy. Oslavuje tak nejen svou značku, ale i své britské kořeny. 

Victorii Beckham není Praha neznámá.  

Od podzimu letošního roku vstupuje značka Victoria Beckham a mladší sestra značky Victoria, Victoria Beckham na český trh. Exkluzivně značku nabídne multibrandový butik THE STORE, který se otevře na podzim roku 2018 na adrese Široká 15.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist