Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Veselé Vánoce | Editoriál

Krásný den, vážení čtenáři. Už je jen pár dní do Vánoc, a tak si dnes připomeneme poslední, tedy čtvrtou adventní neděli. Veškerý spěch a stres pomalu končí, naše obydlí se leskne a voní po vanilkových rohlíčcích, dárky jsou zabalené, a už jen čekáme, kdy se sejdeme u jednoho stolu. 

Letos čtvrtá adventní neděle, neboli „zlatá“, vychází na den před Štědrým dnem. Je symbolem klidu a míru. Ve většině případů je všechno na Štědrý den už připravené, v mém případě to je tak, že budu ještě muset zabalit dárky, a hlavně doufám, že všechny včas dorazí. V neděli budu dělat salát, připravovat vše potřebné na pondělní smažení kapří podkovy, řízky a vinnou klobásu – to zase všichni budeme mít nacpaná břicha, a po novém roce budou plné posilovny. Já se každý rok snažím nepřejíst, někdy se mi to daří, a jindy ne, ale už jsem na to přišla. Moje rada zní: jíst průběžně celý den. 

Přání krásných svátků vánočních od naší redakce 

Naši milí čtenáři, moc bych vám chtěla za sebe a celou naši redakci popřát nejkrásnější Vánoce plné radosti, lásky a porozumění. A hlavně si pamatujte, že Vánoce nejsou jen o dárcích: je to hlavně čas, kdy spolu s rodinou a blízkými trávíte ty nejvzácnější chvíle. Nezapomínejte ani na lidi i zvířata, co neměli to štěstí, a tráví svátky bez rodin nebo bez domova. Já jsem se letos rozhodla obdarovat útulek a odvezu spoustu svého oblečení na charitu. Ať už budete trávit Vánoce kdekoliv a s kýmkoliv, buďte šťastní. O tom by to totiž celé mělo být…

Veselé a krásné Vánoce všem.

Simona Parvusová

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist