Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vernisáž tvorby Lucie Horáčkové

Zveme vás na vernišáž tvorby Lucie Horáčkové. Zahájení proběhne s programem v neděli na Den matek 13.5. od 17:00 hod. a výstava bude k vidění do 28.5.2018 v restauraci Opus Mediterranean Fusion. 

O autorce: Lucie Horáčková

Narozena v březnu 1984 v Praze. Vystudovala gymnázium a Vysokou školu života. Celý život se věnuje tvorbě nejen obrazů, ale také i hudby. Umělecké tvorbě se naplno věnuje od roku 2015, kdy byla oslovena vytvořit dílo pro prodejní výstavu v Dubaii.

Uměleckou školu ani kurzy nestudovala, aby se neovlivnila při své tvorbě. Mezi rámy si kromě plátna, se kterým pracuje většinou, nechala napnout i jiné materiály, jako například latex. 

„Tvořím tedy čistě ze sebe a při zakázkách nacítitím klientovu duši a místo, pro které je určena.Používám různé techniky, tak jak mi přijdou do života akryl, olej, ale vynalezla jsem i svoje unikátní techniky jako jsou moje magnetické obrazy LH, které tvořím v limitovaných edicích a jsou určené pro komerční prostory a prostory, kde si mohou lidé s nimi hrát a měnit jejich vzhled přesouváním magnetů.Anebo třeba obrazy malované pusou, rtěnkou a obrazy barvené a odbarvované barvou na vlasy.Tvořím také díla, které se malují sami a mé tělo je jen jakýsi nástroj v té chvíli, jako by je maloval život.“

„Je mi ctí, že mohu sdílet krásno pro které jsem se narodila formou mých obrazů a mimo jiné i hudby.“

Vernisáž je prodejní.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist