Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Venkaždýden.cz je dobrý rádce v hledání dětských hřišť

Vytáhnout dnes děti ven, a ještě je dobře zabavit, není žádná legrace. Odtrhnout je od počítače, tabletu, digitálních her a telefonu je někdy nadlidský úkol. Pro jejich zdraví je to však zapotřebí. Ne nadarmo vědci varují, že přílišné používání těchto přístrojů je pro dětský organismus velmi škodlivé. Proto by rodiče měli své děti brát pravidelně na čerstvý vzduch. Ale kam je vytáhnout za zábavou, aby je brzy neomrzela?

S tímto problémem poradí nový projekt Ven každý den, kde můžete pomocí aplikace, nebo přímo na webu najít zajímavé tipy na dětská hřiště po celé České republice.

Naleznete zde zajímavé rady, kam vyrazit za zábavou na nejbližší hřiště pro děti, přehlednou mapu všech doposud vytipovaných lokalit, a také se můžete přidat a do aplikace umístit hřiště, které je ve vašem okruhu. Pokud tak učiníte, nemine vás zasloužená odměna za každé zmapované a přidané hřiště.

Každý si najde to svoje

V aplikaci najdete zábavu do každého počasí. Na mapě jsou totiž nejen hřiště zastřešená, ale i venkovní. Hledat lze podle lokality a dalších nastavitelných parametrů. U daného hřiště se zobrazí kompletní informace, fotky, typy povrchů, kolik se zde nachází laviček, záchodů, dostupná pitná voda a zda je oplocené.

Přehled hřišť nejen na webu, ale i v mobilu

Velkou výhodou je, že nemusíte hledat jen na webu, ale jde si snadno stáhnout i mobilní aplikaci, díky které tak máte možný výběr toho pravého hřiště vždy při ruce. Aplikace je k dispozici na všechny tři platformy (Android, iOS i Windows). V rámci počítačů, tabletů a telefonů běží na systému Windows 10. V případě mobilní aplikace a použití systému GPS se budou zobrazovat všechna nejbližší ve vašem okolí.

Navíc je tato novinka v nominaci na mobilní aplikaci roku 2017 pořádanou společností Internet Info. Pokud vás tedy zaujala, můžete pro ni hlasovat až do 22. května, a odměnit tím její tvůrce.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist