Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Veletrh Interbride | Editorial

Krásné pondělí milí čtenáři. Minulý týden se v německém Dusseldorfu konal veletrh Interbride 2015 - mezinárodní veletrh módy.

Jelikož se věnuji módnímu designu, je potřeba čerpat inspirace, jako v každém zaměstnání, které člověk dělá poctivě a s chutí. Když jsem dorazila na veletrh byla jsem mile překvapena promyšleným designem veletrhu. Vstupní růžový koberec působil velmi luxusně a smetanově-bílé květy visící ze stropu navodily kouzelnou atmosféru. Bylo zde velké množství vystavovatelů z celého světa a projít veletrh nebylo snadné. Obdivovat jste mohli nespočet svatebních šatů pošitých krajkami, spousty doplňků v podobě průsvitných závojů a třpytivých čelenek, bot, ale i honosných společenských šatů zdobených korálky a kamínky. Pro každou nevěstu sedmé nebe.

Procházení se po bílém koberci mezi luxusně zdobenými stánky a kochání se drobnými přehlídkami vystavovatelů Vás dokáže nadchnout. Kousky do svých salónů sem jezdí vybírat i čeští podnikatelé a my se tak brzy můžeme těšit na módní novinky z celého světa.

Veletrh Interbride byl založen v roce 2012 a i za tak krátkou dobu se stal jedním z nejvýznamnějších mezinárodním módních B2B (bussines to bussines) veletrhů.

Úspěšný týden.

Sandra Marková - šéfredaktorka.

 


Instagram  Sandra Marková:

http://instagram.com/sanny_mark

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/LUXURYHOUSE.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist