Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Váš dům, váš hrad

Pouze bílé zdi se brzy okoukají a začnou na vás časem působit příliš přísným, možná až komisním dojmem. Chcete, aby váš domov působil útulně a příjemně? Potom nechte vaše stěny ožít díky barevným tapetám. Ty se vybírají nejčastěji podle konkrétní místnosti a záleží samozřejmě také na tom, jakého dojmu z pokoje chcete dosáhnout. Díky různým materiálům i dekorům lze tapety použít prakticky kamkoli, do kuchyně patří vinylové, do jídelny, obývacího pokoje nebo pracovny jsou nejlepší vliesové a do dětského pokoje se osvědčily papírové tapety.

Tapety, tapety a zase tapety

Vinylové tapety se hodí do kuchyně, protože jsou odolné vůči zvýšené vlhkosti a v případě umazání je možné je jemně otřít bez poškození vzoru. Vliesové tapety jsou nejvíce rozšířené díky skvělým vlastnostem a především jednoduchému způsobu lepení. Při lepení vliesových tapet totiž postupujete tak, že lepidlem natřete zeď a tapeta tudíž zůstává na rozdíl od lepení papírové tapety suchá. Co se týká vzorů, k dispozici je vám široká škála dekorů a barevných provedení.

Obecně platí, že jasné a energické barvy patří do kuchyně či jídelny, pracovna a ložnice by měly být vytapetovány spíše pastelovými utlumenějšími barvami, které umožňují lepší koncentraci a relaxaci. Do obývacího pokoje, chodby nebo pracovny se často využívají vliesové fototapety, které nesou oblíbené vzory krajin, panorama známého města či památky, automobilu nebo čehokoli, co se dá vyfotografovat. Chcete-li široký výběr kvalitních tapet, navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, kde vám s výběrem poradí a navíc právě v těchto dnech zde PŘI NÁKUPU TAPET ZÍSKÁTE ZDARMA LEPIDLO NA TAPETY.

Tak už neváhejte, vyberte si do vašeho interiéru některou z kouzelných tapet a udělejte váš pokoj mnohem útulnějším.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist