Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Vánoční trhy | Editoriál

Vážení čtenáři, přeji Vám krásný a úspěšný začátek dalšího pracovního týdne. O víkendu proběhla demonstrace za demisi našeho pana premiéra, a také pochod k uctění výročí Sametové revoluce. Ten samý víkend v sobotu proběhla i Noc divadel a na náměstí Jiřího z Poděbrad proběhl i francouzský trh s tradičními dobrotami tohoto národa. Víkend byl prostě doslova nabitý, a já doufám, že jste si ho pořádně užili. 

V tomto týdnu pomalu a jistě začínají vánoční trhy nejen v Praze. Třeba již v úterý na náměstí Míru u kostela sv. Ludmily budou připraveny stánky s adventními věnci, vánočními ozdobami, knihami, ale také s kořením, svařákem či dalšími gastronomickými specialitami. Více než 70 stánků, kde najdeme poctivé svařené víno, tradiční vánoční pochutiny a především vánoční atmosféru, bude od pátku 23. listopadu na náměstí U Svatého Jiří na Pražském hradě. Většina vánočních trhů se s námi pak rozloučí den před Štědrým dnem, na Pražský hrad si ale budeme moci zajít na svařák a novoroční procházku až do 6. ledna. Na další tradiční trhy a rozsvícení vánočního stromečku na Staroměstském a Václavském náměstí si počkáme až do 1. 12. Já osobně na rozsvícení této velkolepé nádhery nechodím, protože je tam vždy příliš mnoho lidí. Vždy si pár dní raději počkám, a prohlížím si ho až později. Všeobecně mám ale vánoční trhy moc ráda, všude to voní a panuje příjemná atmosféra. 

Myslete na letošní nákup dárků včas, ať se tak vyhnete těm šíleným zácpám, frontám a stresům. Já se inspirovala novými trendy například u Tchibo, Pandory, Rowenty a dalších obchodů, a tak mám pro letošek jasno, co koupím. Doufám, že i Vy máte plno nápadů, čím udělat svým blízkým radost. A nezapomínejte, že nejdůležitějším dárkem pro ostatní jste vy sami, budete-li se na ně hezky usmívat.

 

Krásné a úspěšné dny.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist