Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Valentýnský přípitek, který ozvláštní váš večer

Valentýn se již nezadržitelně blíží a je na čase přemýšlet, jak tento svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou strávíte. Pokud si rádi užijete romantický večer v pohodlí vašeho domova, můžete si ho zpříjemnit lahví kvalitního šumivého vína nebo champagne. Limitovaná zamilovaná edice cavy Anna de Codorníu Love či luxusní champagne Piper-Heidsieck v exkluzivním balení se budou na vašem stole v tento den skvěle vyjímat.

U romantické večeře doma by neměl chybět kvalitní přípitek. Kromě svíček a dobrého jídla se na oslavu svátku zamilovaných skvěle hodí také lahev bublinek. I přípitek může vyjádřit něžné city a navodit správnou atmosféru pro další průběh vašeho večera.

Pokud jste příznivci klasického champagne, vychutnejte si tuto ikonickou limitovanou edici Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick, která vás nadchne nejen originálním designem, ale i aromatičností snoubící se s lehkou chutí, svěžestí a suchým profilem. Toto oceňované cuvée brut tvoří dokonale vyvážená kombinace odrůd Pinot Noir, Meunier a Chardonnay. Velký dárkový obal v kombinaci zlaté a červené barvy ladí i se samotným champagne cuvée brut, jehož elegantní lahev je ve stejných barvách. Obal však slouží nejen jako stylový doplněk exkluzivního nápoje – díky použitému materiálu udrží lahev ve zvolené teplotě, a dá se tedy využít jako chladič.

Toto exkluzivní champagne pořídíte na www.alkohol.cz za cenu 1.166,- Kč či na www.1er.cz.

Pokud hledáte lahev doslova vyjadřující lásku, zamilovaná edice španělské cavy Anna de Codorníu Love je tou správnou volbou. Toto vyvážené šumivé víno nabízí příjemné perlení a je skvěle osvěžující. V chuti i vůni oceníte vysokou ovocnost tohoto šumivého vína. Užijte si skvělou chuť citrusů a tropických plodů. Cava se stejně jako francouzské champagne vyrábí tradiční metodou, kdy druhotné kvašení probíhá přímo v lahvi, a to po dobu až 18 měsíců.

Limitovanou edici cavy Anna de Codorníu Love zakoupíte v prodejnách Gurmetum v OC Chodov, OC Nový Smíchov, www.1er.cz či na stránkách www.napojka.cz ve dnech 21.1.-15.2.2019 za speciální cenu 399 Kč.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

           

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist