Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

V Luhačovicích vás postaví na nohy i vyčistí mysl!

Potřebujete po létě dovolenou? Zarezervujte si v předstihu svůj podzimní wellness pobyt! Je více než pravděpodobné, že vás vzpruží mnohem víc než týdenní se povalování na pláži.

V létě se jezdí k moři a na podzim na wellness pobyty. To už je takový zažitý úzus. Kam se vydat letos? Co třeba do Luhačovic? Oddávat se slastným masážím, potit se v sauně, plavat v bazénu, odpočívat ve vířivce a meditovat v jurtě. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál.

Luhačovice mají co nabídnout

Luhačovice jsou krásným lázeňským městečkem nacházejícím se ve Zlínském kraji. Čtvrté největší lázně v republice a největší na Moravě mají rozhodně co nabídnout. A zdaleka se nejedná jen o slastné lázeňské procedury a masáže, při kterých zapomenete na dění okolo sebe. Velmi lákavé jsou i procházky centrem města či posezení v některých z místních kaváren a parků. Inspirativní však mohou být i výlety za město, ať již na tamní Luhačovickou přehradu, nebo do Vizovic.

Hýčkejte své tělo i mysl na wellness pobytu!

Největším lákadlem ovšem stále zůstávají tamní lázeňské domy a jejich nabídky balíčků velmi lákavých služeb. Augustian Life, jeden z nejluxusnějších luhačovických lázeňských domů, jich nabízí hned několik, ať již se jedná o klasický wellness pobyt, pobyt Dokonalá relaxace, Cesta za zdravím či wellness pobyt s masáží. Který zvolit? Záleží, jaké slasti si chcete dopřávat a kolik jste ochotni do sebe investovat.

Klasický wellness, nebo pobyt s masáží?

Klasický třídenní wellness pobyt v Luhačovicích za 8440 Kč nabízí neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie, bohaté snídaně, svačinky i servírované tříchodové večeře (samozřejmě dle vašeho výběru) s čerstvým salátovým barem. Když si dva tisíce připlatíte, dostanete navíc dvě padesátiminutové masáže šesti smyslů. Už jen ten samotný název láká k vyzkoušení, nemyslíte? 

Dokonalá relaxace

Neméně lákavě ovšem zní i pobyt Dokonalá relaxace s augustiánskou koupelí pro dvě osoby a padesátiminutovou relaxační masáží. A pozor, jako pozornost od podniku dostanete originální dárkový balíček Sense of bath z kolekce Augustian Life.

Cesta za zdravím

Pokud jste ochotni do své pohody investovat dalších osm tisíc korun navíc, dopřejte si pobyt Cesta za zdravím. K němu po pěti dnech pobytu stoprocentně dorazíte. Na cestě si navíc budete moci užívat uvolňující masáž zad Sv. Tomáše, protistresovou masáž hlavy i reflexní terapii nohou. Všechny masáže se úžasně doplňují a jsou zárukou, že z Luhačovic budete odjíždět doslova a do písmene jako znovuzrození. Tak neváhejte!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist