Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

V čem se vyplatí podnikat v roce 2021? Máme pro vás 3 tipy!

Přemýšlíte občas nad tím, v čem vyplatí podnikat a jaký typ byznysu by byl to pravé ořechové? Pokud je vaše odpověď ano, možná budete souhlasit s tím, že přijít s dobrým nápadem, který by byl snadno realizovatelný, není žádná hračka. Dobrou zprávou však je, že ne vždy je nutné být originální. Někdy se jen stačí inspirovat tím, co už úspěšně existuje, a dotáhnout to k dokonalosti.

Vlastní e-shop s originálním oblečením

Rok 2020 byl z hlediska nakupování na internetu zlomový. Kvůli bezpečnostním opatřením spojeným s koronavirem museli do vod e-shopů zabrouzdat i ti, kteří běžně nakupují v kamenných obchodech, a je možné, že alespoň z části u této pohodlnější cesty zůstanou. Založit vlastní on-line obchod v této době tedy rozhodně dává smysl.

Zajímavou cestou může být například menší e-shop s originálním oblečením. I když jich na trhu už řádka je, poptávka po módních kouscích, které jsou odlišné než běžná konfekce z nákupních středisek, je poměrně velká. Zkuste proto vsadit třeba na trička s potiskem. Stačí jen vymyslet „milionový“ motiv a o zbytek už se postará tiskárna na textil a šikovný grafik.

Tip: Dobrá tiskárna na textil si bez problémů poradí také s potiskem tašek, mikin, čepic a jiného textilu. Sortiment vašeho obchodu tak může být opravdu široký.

Marketing na internetu

S tím, že se svět pomalu přesouvá na internet, souvisí také potřeba propagace v tomto virtuálním prostoru. Pokud tedy hltáte novinky z oblasti sociálních sítí a nebo si perfektně rozumíte s grafickými programy, možná byste mohli svých dovedností využít. K většině činností, které souvisí s internetovým marketingem, vám navíc stačí jen počítač a dobré připojení k internetu. Začátky tak nevyžadují vysokou finanční investici. Na druhou stranu však rozhodně budete potřebovat dostatek času, abyste se naučili vše potřebné a vyzkoušeli si základní postupy v praxi.

Programování a tvorba webů

Pokud vás láká svět informačních technologií, právě teď je vhodná doba, kdy se do něj vyplatí vstoupit. Nespočet firem totiž přehodnocuje své prodejní strategie a stěhují se z offline světa do online. Jako tvůrce webů či programátor tak budete mít práce víc než dost. Pusťte se do kurzů a začněte se zdokonalovat v oboru sami (lekce pro ženy nabízí třeba nezisková organizace Czechitas), a nebo dejte dohromady tým lidí, který se vašim klientům o jejich vysněný web postará!

 

Zdroj foto: Colorfactory.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist