Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Už netápejte v původu. Výběr českých módních značek je široký

Česká výroba není ztracená. Projekt ceskeznacky.eu představuje celou řadu českých značek, které mají výrobu i své sídlo v České republice. Proč se o takové značky zajímat? Co vám koupě jejich výrobků přinese?

Česká móda je stylová

Dávno jsou pryč časy, kdy v obchodech nic nebylo. Dávno jsou pryč časy, kdy prodejny zaplavilo zboží z Asie. Dnes tu máme řadu nadšenců, kterým záleží na kvalitě, ekologii, originalitě a podpoře české ekonomiky. Počítáte se mezi ně? Pak se podívejte na web ceskeznacky.eu a vyberte si svou značku.

Stěží poznáte rozdíl

Výše zmíněný projekt vám pomůže hned v několika bodech.

? Poznáte, která značka je ryze česká?

? Víte, které značky se jen česky tváří, ale ve skutečnosti svou výrobu přesouvají do Asie?

Odhalit pozéry v českém průmyslu je opravdu těžké. Projekt České značky vaše dilema snadno řeší. Zakladatel Dan si zveřejněné firmy poctivě vybírá. Jaké to jsou?

Špongr – “Kůži ničím nenahradíš.”

Vůně kůže, jemnost kožešin a rodinná pohoda. Tak bychom definovali rodinnou firmu Špongr, která vyrábí kožešinové a kožené doplňky a oblečení. Kůže je luxusní materiál, který nikdy nevyjde z módy a navíc má velmi dlouhou životnost. Vkusný e-shop nabízí vedle privátní značky Špongr i další kožešinové výrobky a koženou galanterii převážně od menších českých a evropských výrobců. Poznejte Špongrovy i vy! Jsou tu pro vás už po tři generace.

Tonak – klobouky pro každou hlavu

Elegantní buřinka, klasická fedora nebo baret? Firma Tonak vyrábí různorodé klobouky už více než 200 let! Věděli jste, že se řadí mezi největší a nejvýznamnější světové výrobce pokrývek hlavy? Na trhu vynikají ještě s něčím. Váháte, zda by vám klobouk seděl? Online nástroj Zkoušeč vám s výběrem klobouku poradí.

PRIM – hodinky na celý život

Hodinky PRIM přezdívají „rodinné stříbro“. Proč? Je jen málo lidí, kteří značku PRIM neznají, nebo o ní nikdy neslyšeli. Pokud bažíte po luxusních hodinkách, neváhejte, protože mnoho krásných kousků spadá do limitované edice, které jsou brzy vyprodané. PRIM má pro své zákazníky ještě jednu specialitku. Vaše staré hodinky zrestaurují, vymění nefunkční části, dodají nový řemínek a vaše staré hodinky jsou opět funkční!

John & Paul – základ šatníku

Honza a Pavel jsou dva kamarádi a nadšenci se smyslem pro humor. Chtějí vkusně oblékat štíhlé muže do kvalitních košil. A daří se jim? Už od roku 2014! Společně vybudovali úspěšnou značku, kterou si oblíbí každý gentleman. Už dávno tu nejde jen o košile. Pánové svou nabídku rozšířili o boty, kalhoty a doplňky. Tak co, získali si vás?

Zdroj foto: Ceskeznacky.eu, Spongr.cz, Tonak.cz. Johnpaul.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist