Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Utečte z mrazivé zimy někam do tepla, k moři nebo na výlet

Za okny zima až praští a teploty se budou dle meteorologů držet v následujících dnech hluboko pod bodem mrazu. Všude kolem řádí chřipková epidemie a sluníčko ne a ne alespoň na chvíli vykouknout. To jsou atributy, které vám zrovna na tváři moc úsměvu nevykouzlí. Proto jsme si pro vás připravili následující tip. Právě teď je ten ideální čas „utéct“ alespoň na týden někam do tepla. Buď na koupání a opalování k moři, nebo na poznávací zájezd, tam, kde jsou příjemnější teploty.

Destinace, kde je teď zaručeně teplo na koupání

Přidáváme pár tipů na takové destinace, kde je teď oproti České republice nádherné počasí, optimální na koupání. Zaručená klasika je v tomto období Egypt. Teploty vzduchu se tam pohybují mezi 24–30 °C a moře dosahuje až 29 °C. Navíc se dá dovolená v Egyptě pořídit za velmi přijatelné ceny s opravdovým komfortem. Toužíte-li po něčem exotičtějším, pak dalším tipem jsou Maledivy, kde právě začíná hlavní sezóna. Počasí je touhle dobou velmi stabilní, teploty se pohybují od 25 do 32 °C a moře se pyšní místy až 30 °C. Do tipů rádi přidáváme i Dominikánskou republiku, kde na vás čeká teplé tropické klima s teplotami mezi 26–33 °C a v moři se můžete osvěžit ve vodě 27 °C teplé. Posledním naším tipem na výlet k moři je Dubaj. Zde se ohřejete mezi 27–32 °C ve stínu, a v moři, jež je v tuto dobu oproti ostatním zmíněným destinacím se svými teplotami kolem 24°C nejchladnější. V těchto letoviscích na vás čekají nádherné slunečné pláže, kde se můžete vyhřívat a odpočinout si od našeho chladného zimního období.

Návštěva měst s příjemnými teplotami

Odpočinout si můžete i u poznávacích zájezdů do vyhlášených turistických míst. Příjemné teploty v plusových číslech naleznete například v Barceloně, kde se na vás sluníčko bude usmívat mezi 10–14 °C. Mezi 5–10 °C na vás čekají teploty i v nádherných v Benátkách.

Po našich tipech si stačí už jen zabalit kufry, zakoupit zájezd za nejvýhodnějších podmínek a hurá za odpočinkem. Pokud by vám v odletu bránil aktuální nedostatek peněz, nabízíme řešení v podobě služby Ferratum – rychlá půjčka. Zde si snadno a za výhodných podmínek můžete zapůjčit peníze na svoji cestu za teplem.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist