Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Udělejte radost s Pichnito

Proč občas lidem kolem sebe neudělat jen tak radost? Není třeba jim kupovat dárky za tisíce korun. Mnohdy daleko více potěší drobnost, která má svůj význam. Přívěsek na klíče, oblíbená sladkost, květina či třeba odznáček. Udělejte radost sobě i lidem ve svém okolí!

V Česku se odznáčky tolik nenosí, nicméně v zahraničí je zná každá milovnice či milovník módy. Jsou nenápadné, tudíž se dají připnout jak na každodenní, tak společenský outfit. Nezkazí jej, ovšem můžete díky nim dát najevo svůj životní postoj či aktuální náladu.

Odznáčky mají za sebou dlouhou historii

Odznáček neboli pin do klopy není žádnou novinkou, nosí se už od dávných dob. Kdysi se piny zdobily klopy pánských i dámských sak, měly čistě dekorativní účel. Dnes už jsou možnosti bohatší. Za prvé je daleko větší výběr těchto ozdob, za druhé si je můžete připevnit na libovolné místo – na tričko, zadní kapsu džínů nebo třeba na školní batoh.

Oživte svůj obyčejný outfit

Češi odznáčkům příliš neholdují, zato v zahraničí se nosí ve velkém. Mladí i odvážní starší lidé je nosí, aby ukázali, co mají rádi, a trochu oživili své outfity. Pichnito se snaží tuto myšlenku rozšířit i v Česku, a tak přichází s řadou velmi povedených odznáčků.

Ozdoba, odznáček, enamel pin – názvů je několik. Všichni si ale dokážou představit, o co jde. Nebo ne? To, jaké odznáčky nabízí Pichnito, byste možná ani nečekali. Kočičí hlavy, medvídci, jednorožci a spoustu dalšího. V Pichnito si odznáčky sami vyrábí, takže jsou schopni vytvořit prakticky cokoliv.

Každý odznáček si žije svým životem

Nejdříve se vylisuje forma, pak vytvoří slitek, začistí obrysy, připevní hrot, pin se pokoví a vyleští. Následuje ruční vybarvování motivu, čištění, zapečení na 230 °C a potažení epoxidovou pryskyřicí. Co se s odznáčkem bude dít dál, může záležet i na vás. Bude s vámi žít dlouhá léta, možná se stane vaším talismanem pro štěstí. Mrkněte na Pichnito.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist