Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Třetí vlna koronaviru na obzoru? Načerpejte síly u moře!

Zimní relax u moře je čím dál oblíbenější. Tím spíše v době, kdy pandemie koronaviru sevřela veškeré dění v tuzemsku, je dobré prchnout od všeho daleko a pořádně si odpočinout a načerpat síly na další boj s novým typem koronaviru. Bonusem zimního pobytu u moře je doplnění tolik potřebného vitamínu D, který posiluje obranyschopnost. A kam vyrazit z pražské Ruzyně? Do oblíbeného Egypta, exotického Ománu nebo na některý z Kanárských ostrovů!

Egypt láká na nízké ceny

Příjemné teploty a zajímavé ceny, to jsou hlavní výhody nabídek zájezdů do Egypta, kde si můžete užívat luxusu 5hvězdičkových hotelů doslova za pakatel. V egyptských letoviscích můžete relaxovat na pláži nebo se ponořit do vod Rudého moře a pozorovat podmořský svět během šnorchlování nebo potápění s přístrojem. Nezapomeňte si však sjednat patřičně kvalitní cestovní pojištění, které kryje šnorchlování v základní ceně, ale potápění do 40 metrů je možné jen s připojištěním.

Potápění a exotická gastronomie v Ománu

Také Omán láká na tyrkysové vody Indického oceánu a bohatý podmořský svět, kterému dominují karety a rejnoci. Omán si však oblíbí také milovníci dobrého jídla a výtečné kávy, ke které Ománci servírují delikátní dezerty. Exotický Omán nabízí špičkové hotely s wellness službami a perfektním servisem, kde si budete připadat jako v pohádce Tisíc a jedna noc. Před cestou si nadto stačí sjednat cestovní pojištění a koronavirus pak nemusíte řešit, protože pojistka kryje náklady spojené s případnou léčbou onemocnění COVID-19.

Na nejvyšší vrchol Španělska

Lenošení na pláži i túra do hor? Skvělou volbou pro kombinovanou dovolenou s výšlapem na nejvyšší vrchol Španělska je cesta na ostrov Tenerife, jeden ze sedmi Kanárských ostrovů. Na vrchol sopky Pico de Teide vede kabinová lanovka, která vás doveze až do výšky 3 555 m. n. m., odkud můžete pokračovat až na vrchol. Při organizaci cesty si ale nezapomeňte sjednat online pojištění včetně připojištění na vysokohorskou turistiku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist