Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Trendy v bydlení: Posuvné dveře

Dveře jsou základním prvkem každého domova. Vždy jich v domácnosti najdeme několik typů, od hlavních vchodových až po ty do jednotlivých místností. Jejich použití a umístění rozhoduje o volbě materiálů. Nejzásadnější z hlediska bezpečnosti jsou samozřejmě dveře vchodové, které vítají všechny naše návštěvy, a zároveň musí zabránit nezvaným hostům, aby se dostali dovnitř. U ostatních dveří už nezáleží tolik na zabezpečení, jako spíše na jejich vzhledu a designu.

Jaký je aktuální módní styl, co se týče dveří? Je to velmi jednoduché. Nejvíce trendy jsou totiž posuvné dveře. Skvěle vypadají, jsou praktické a dodávají interiérům jednoduchost a čisté linie. Pokud chcete opravdu kvalitní posuvné dveře, které vám vydrží po mnoho let užívání, je lépe si za ně připlatit. Ale máte-li hluboko do kapsy, pak existuje i levnější varianta (jakási náhražka těch pevných, např. dřevěných) v podobě shrnovacích dveří, ve verzích např. lamelových nebo kožených.

Posuvné dveře a jejich výhody

Posuvné dveře mají tolik výhod, že si je snad musíte pořídit. Nejenže skvěle vypadají, ale vyznačují se bezhlučností. Tou největší jejich předností je ovšem úspora místa, která vzniká tím, že se neotevírají ani směrem dovnitř, ani ven. Další výhodou jsou různé způsoby jejich uchycení. Využijete takové řešení, které bude vašemu obytnému prostoru nejlépe vyhovovat.

Druhy posuvných dveří

Na trhu je v nabídce několik druhů posuvných dveří. Posuvné dveře na stěnu jsou asi nejjednodušší na instalaci a provedení a investice není až tak veliká. Ale po vizuální stránce je výsledek dokonalý u dveří do pouzdra, kde je před našimi zraky vše hezky ukryto. Tím je docíleno úplného sladění s interiérem. Tato varianta je o trochu dražší, ale je to investice, která se rozhodně vyplatí: bude to dokonalé řešení. Pro tyto posuvné dveře lze využít i stavební pouzdra (SCRIGNO Stech, JAP).

Kde pořídíte ty nejlepší dveře za dobrou cenu

Na pobočkách Grimax naleznete široký sortiment dveří, ale i veškeré příslušenství.

Více na www.grimax.cz.NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist