Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Trendy pro spodní prádlo pro rok 2018

Bez spodního prádla dnes vyjde do společnosti jenom málokdo. Stalo se běžnou součástí oblečení. Stejně jako s jinými typy vašeho outfitu, i s ním jsou spojeny různé trendy. Na ty, které se týkají roku 2018, se společně podíváme. Prvním trendem je rozhodně změna v místech jeho nákupu. Stále častější je nakoupit ho v internetových obchodech. Příkladem takového eshopu je www.moje-pradlo.cz/. Proč lidé tuto možnost volí? Důvodů je několik, z nichž jasně dominují právě tyto:

  • Široký výběr
  • Nízké pořizovací ceny
  • Možnost vrácení, nebo výměny

Krajka bude jasným hitem

Spodní prádlo by nemělo být jenom praktické, ale mělo by i skvěle vypadat. Je sice pravdou, že jeho předvedení zůstává v soukromí každé ženy, což neznamená, že by se v tomto směru neměla oblékat tak, aby byla sexy. Jedním z trendů pro letošní rok bude rozhodně krajka. Ta dokáže velmi zajímavě a často i rafinovaně podpořit unikátní vzhled konkrétního kousku. Mimo jiné i proto, že i s krajkou jsou spojeny různé konkrétní motivy, jako třeba květiny.

Do popředí se budou dostávat i odvážnější barvy

Pokud máte ve svém šatníku jenom takové spodní prádlo, které můžeme označit slovem klasické, je nejlepší podívat se na nabídku internetových obchodů a dokoupit modely, které se v roce 2018 budou nosit víc než dost. Zapomeňte tedy na známou klasiku v podobě černé nebo bílé, a obohaťte svůj šatník o odvážnější barevné variace. Je to třeba barva červená, stejně jako zaujme i fialová. Bát se nemusíte dokonce ani zeleného spodního prádla, nebo barvy šedo-modré. Pokud se vám povede kombinovat danou barvu i s odstínem vašeho klasického oblečení, jenom dobře.

Do popředí se dostávají i stylové střihy

Jak je to se střihem spodního prádla? Když se podíváme do minulosti, byla doba, kdy výrazně dominovaly tanga. Tento trend je však dávno minulostí. A co je trendem současným? Bokové kalhotky. Ideálně v kombinaci s výše doporučenou krajkou. Jde o volbu, která dokáže kombinovat rafinovaný sexy vzhled, tak i výraznou pohodlnost. Navíc mají i svůj praktický význam. Pokud nosíte kalhoty s nižším pasem, nemusíte se obávat toho, že vám budou jakkoliv výrazně a nevzhledně vyčuhovat.

Přírodní materiály

Volba materiálu je u spodního prádla velmi důležitá, jelikož ovlivňuje hlavně jeho pohodlnost. Trendem posledních let je hlavně návrat k přírodním materiálům. Rok 2018 bude tento zájem jenom prohlubovat. A to i v segmentu spodního prádla. Navíc to nemusí být nutně jenom všemi známá bavlna, jelikož poměrně známé jsou i produkty vyrobené z bambusového vlákna, které se taktéž dostává jasně do popředí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist