Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Toužíte po kočičím kamarádovi? Nekupujte – adoptujte!

Jestliže zvažujete pořízení kočky, je to velký krok. Kočka totiž žije ve správných podmínkách až 20 let. Pokud vám nezáleží na konkrétním plemeni, dejte šanci kočkám z útulků. Získáte tak věrného a vděčného kamaráda. Proč raději adoptovat než koupit?

  1. Uděláte dobrou věc

Dát šanci na nový život opuštěné kočce je záslužná věc. Je to dobrý skutek nejenom pro ni, ale také pro samotný útulek. Koncem jara až téměř do léta totiž útulky a depozita praskají ve švech. Kvůli nezodpovědnému chovu nekastrovaných venkovních koček či lidem, kteří svého březího miláčka vyhodili na ulici, je každý rok v pohotovosti každý milovník koček odhodlaný pomáhat. A stále není v lidských silách pomoci každému zuboženému kotěti. Adopcí tak dáte nejenom domov vybrané kočce, ale také uvolníte místo pro jiné, které pomoc zoufale potřebují.

  1. Víte, do čeho jdete

Než adoptujete kočku, vždy se na ni musíte přijít podívat. Vidíte tak, jak se chová a jaké má návyky. U kotěte se to bohužel moc nepozná, avšak při adopci starší kočky vám přesně řeknou, jakou má povahu, co má ráda a jiné podrobnosti. Můžete si tak vybrat přesně takovou kočku, jakou jste si vždy přáli a která bude odpovídat vašemu stylu života. Útulek vám také rád poskytne cenné rady – třeba jaké krmivo pro kočky obstarat, jaké hračky pro kočky používat či jak o vrnícího mazlíčka správně pečovat.

  1. Výchova a ošetření je jistota

Všechny kočky v útulcích prošly kastrací, vakcinací a základním ošetřením. Pokud kočka trpí nějakým onemocněním, vždy se to dozvíte a dostanete i rady, jak o ni správně pečovat. Máte tedy jistotu, že doma neobjevíte nějakou skrytou chorobu či vadu, kterou pak budete muset řešit. Kočky z útulku jsou také vychované, socializované, umí si vážit dobrého jídla, vlastního kočičího pelíšku i vaší milující náruče.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist