Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Top 3 luxusní destinace, aneb sem se vyplatí naplánovat dovolenou

Za chvíli bude zima již za námi a nastane období plánování dovolených. Pojďme se podívat na ty nejlepší turistické destinace, kam se v létě vyplatí vyrazit.

Kapverdy – luxus a nádechem exotiky

Kapverdské ostrovy jsou u nás stále populárnější a nelze se tomu divit, neboť Kapverdy představují ideální kombinaci odpočinku, exotiky a luxusu. Nyní jsou nabízeny zájezdy zejména na ostrovy Sal a Boa Vista, přičemž cesta letadlem na tyto ostrovy trvá v rozmezí 5-7 hodin. Oba ostrovy se pyšní rozsáhlými bělostnými plážemi a nadstandardními hotelovými komplexy s all inclusive stravováním. Roční průměrná teplota se na Kapverdách pohybuje mezi 25-30 stupni, což je ideální na pohodovou letní dovolenou.

TIP: Pokud vyrazíte na Kapverdy, nezapomeňte si s sebou přibalit kvalitní cestovní pojištění. Evropský průkaz zdravotního pojištění (EHIC) zde neplatí, a proto je velmi doporučováno si sjednat cestovní pojistku s dostatečnými limity pojistného plnění.

Rhodos – ostrov slunce

Řecký Rhodos je perfektní volbou pro každého. Ostrov nabízí nespočet pláží, jak oblázkových, tak písečných, dále tu nalezneme četné historické památky, a především pestrý noční život. Pokud preferujete historii – ubytujte se poblíže hlavního města Rhodos, které vám svojí jedinečnou atmosférou vyrazí dech. Pokud dáváte přednost odpočinku, bude pro vás naopak vhodné se ubytovat na jihu ostrova, kde jsou četné přírodní pláže a nádherné výhledy. Pro milovníky nočního života se naopak vyplatí zajet do města Faliraki, kde jsou koncentrovány různé bary, restaurace a kluby.

Tenerife – perla Kanárských ostrovů

Tenerife je hlavním a také největším ostrovem v rámci Kanárských ostrovů. Turisty láká zejména na mohutné pláže s jemným šedivým pískem, kolem kterých jsou rozesety ty nejznámější hotelové řetězce. Tenerife dále nabízí nespočet zábavních parků, rozmanité výlety po krajině, historická města a především pohodu, neboť na tomto ostrově se nikam nepospíchá.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist