Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Tip na originální dárek k narození dítěte

Pokud někdo z vašich blízkých v brzké době očekává narození potomka, pak jistě uvažujete nad tím, co malému miminku pořídíte. Dárky k narození jsou odnepaměti výbornou tradicí, na niž se bohužel v poslední době stále více zapomíná. Jde přitom o gesto, které ocení rodiče a později i dítě samotné. Jaké máte možnosti?

K narození lze pořídit prakticky cokoliv, od drobností až po velké praktické dary, jež potěší hlavně rodiče. Dobrou volbou bývá například založení konta, v jehož rámci se pak dítěti spoří peníze do budoucna, kdy je ve starším věku bude potřebovat.

Zlatý dukát k narození je významným symbolem

Jako tip na dárek k narození lze uvést zlaté mince a dukáty. Zlatý dukát s vyobrazením miminka je starou tradiční záležitostí. Už naše prababičky darovaly dítěti do kolébky zlaťák. Značil nejen to, že jsou šťastné z narození dítěte, ale zároveň sloužil i jako symbol naděje, že dítě v budoucnu nebude trpět finanční nouzí a dobře se mu povede.

Tato pěkná tradice se dnes oživuje. A můžete to být i vy, kteří zlatý dukát věnují miminku po narození. Ať už přímo svému, případně dítěti, které se narodilo někomu z vašich blízkých. Zlato jako dar je opravdu symbolickým gestem. V dnešní době může být velmi důležité.

Na výběr je hned několik variant

Zlaté dukáty k narození má ve svém portfoliu Obecní dům v Praze. V několika motivech je máte možnost zakoupit v internetovém obchodě zlate-mince.cz. Pamětní mince dobře poslouží zdůraznit výjimečnost události, jíž narození miminka zcela jistě je.

Koupit se ale rozhodně dají i starším dětem, jde koneckonců i o skvělou investici, neboť jak známo, zlato je velmi dobrou investiční příležitostí, protože nepodléhá žádným negativním ekonomickým jevům a neztrácí postupem času svoji hodnotu, ba spíše naopak. Pořízení zlatého dukátu k narození je tak bezesporu chytrým nápadem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist