Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Tip na knihu: Julia Heaberlin Papíroví duchové

Máte rádi knihy se zcela nečekaným závěrem? S hrdiny, jejichž charaktery nejsme schopni až do poslední stránky odhadnout? Tak to se právě díváte na tu pravou knihu pro Vás. 

Papíroví duchové jsou thrillerem, který si bude zahrávat s naší myslí a nenechá nás spát, dokud se nedobereme jeho konce. Autorka se vrhá do spletitého příběhu, ve kterém si připraví pro své čtenáře hlavolam, který se budou během četby snažit vyřešit. V cizině se pyšní pochvalnými recenzemi, které z něj udělaly populářní titul, jež se v obchodě moc dlouho neohřeje. Svým tématem zaujme jak zkušené tak dospívaící čtenáře, jelikož thriller se čím dál více stává globálně populárním žánrem. 

V nové knize se autorka bude zabývat pravdou a lží a tenkou hranicí, která se mezi těmito protipóly nachází. Vytvořila příběh o fotografovi, Carlu Louisou Feldamovi, kterému se kvůli jedné události v životě celý svět zbořil jako domeček z karet. Obviní ho z vraždy mladé dívky, načež ho nakonec zprostí obžaloby a on se snaží vrátit zpět do života. Je ale jasné, že nepůjde o nic lehkého. Cejch potenciálního vraha ze sebe jen tak nesmaže. 

Carl Louis Feldman kdysi býval uznávaným fotografem. Poté byl však obviněn z vraždy mladé ženy a následně zproštěn obžaloby. Ve stáří se stal pacientem pečovatelského ústavu pro lidi postižené demencí. Nyní za ním přichází jeho dcera, aby ho vzala na výlet. Carl však netuší, že tato dívka jeho dcerou není a že se do ústavu už nikdy nevrátí… Starého pána dohnala jeho minulost. Mladá žena za volantem auta je přesvědčená, že muž vedle ní je skutečný vrah, který má na svědomí smrt několika dívek včetně její sestry Rachel. Jejím cílem je zjistit, zda si Carl na vraždy pamatuje, a pokud ano, chce, aby se k nim doznal. Nejvíc jí vrtá hlavou, co se doopravdy stalo s Rachel. Skutečně Carl zapomněl na to, co provedl, nebo to jen předstírá? Možná je dokonce nevinný a ona je tou, kdo lže. Ať tak či tak, mladá žena podstupuje obrovské riziko, pokud Carl skutečně sériovým vrahem je. V texaské divočině se totiž nikdo pomoci nedovolá…

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

           

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist