Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

The Ritual of Happy Buddha přináší nový úsměv

Kolekce The Ritual of Happy Buddha přichází v novém designu a s novými produkty. Její vznik inspirovala dávná čínská legenda o dobrosrdečném mnichovi, který rozdával veselí a smích. Stejně jako Smějící se Buddha, i přírodní kosmetika The Ritual of Happy Buddha probouzí radost a pozitivní přístup k životu. Najděte v sobě úsměv a dělte se o něj s okolím.

V každodenním smyslovém potěšení z této kolekce se mísí opojná vůně sladkého pomeranče, který byl ve staré Číně symbolem štěstí, a zklidňující účinky cedrového dřeva. Začněte svůj rituál radosti s jemnou sprchovou pěnou nebo použijte sprchový olej, který se při kontaktu s vodou mění na příjemnou emulzi. Vaše pokožka zůstane hedvábně ošetřená a hydratovaná. O odstranění odumřelých buněk a omlazení pokožky se postará jemný sprchový peeling. Pro intenzivnější efekt sáhněte po tělovém peelingu obsahujícím jedinečnou kombinaci cukru a zklidňujících olejů a dopřejte si dokonalou očistu.

 

Potěšte své tělo péčí nového suchého oleje, jenž se díky své konzistenci rychle vstřebává a nezanechává pokožku nepříjemně mastnou. Dopřejte si vyživující péči tělového krému a zakončete svůj rituál sprejem na tělo a vlasy, který dodá jemnou nevtíravou vůni pomeranče a cedru. Jednou z novinek kolekce The Ritual of Happy Buddha jsou antiperspiranty - tuhý a ve spreji. Oba energizují originální vůní a chrání až dvacet čtyři hodin

Objevování radosti se nemusí omezit jenom na péči o tělo. Rozdávejte úsměvy i ve svém domově. Rozprašte jemný interiérový parfém, naaranžujte elegantní vonné svíčky a večer si dopřejte měkké světlo luxusní vonné svíčky. Vykouzlete úsměv na rtech i při úklidu pomocí prostředku na mytí nádobí s rostlinnými složkami šetrnými k životnímu prostředí. Dopřejte povzbuzení sobě i svým hostům a potěšte se tekutým mýdlem a krémem na ruce. Tato kombinace něžně pečuje o pokožku rukou, ale bude také zdobit každý interiér.

 

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist