Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Textile House představuje novou jarní kolekci 2018

Oblíbený second hand s módou světových značek, Textile House představuje svojí novou kolekci pro jaro 2018. Ta je založena na rozmanitosti a pestrosti barev, stylů a materiálů, tak, aby si z ní mohla vybrat skutečně každá žena. Mezi jednotlivými kousky jarní kolekce, tak naleznou inspiraci rebelky i dámy. Módní kousky jsou navíc dostupné prakticky ve všech konfekčních velikostech a nechybí mezi nimi ani značky pocházející ze Skandinávie, USA, Itálie, Francie nebo Německa. To vše pochopitelně v top kvalitě a za zlomek ceny, která se navíc v pravidelných intervalech, v rámci týdnů i takzvaných „šťastných hodinek“, stále snižuje. 

„Těší nás, že se nám pro jarní kolekci podařilo získat skutečné trendy, jak letošního jara, tak i nestárnoucí klasiku, která se bude hodit stejně dobře letos, jako za několik let. Koncepcí jarní kolekce chceme vyjít vstříc skutečně všem ženám a naučit je, že ať už hledají eleganci, uvolněný sportovní styl nebo rockovou módu, mohou bez obav zavítat do některé z prodejen Textile House, kde si mohou vybrat dle vlastního stylu a potřeby, a navíc ve skvělé kvalitě a za naprosto minimální ceny,“ říká Milada Hanzalíková, Shop director Textile House pro region střední a východní Evropy. 

Jarní kolekce Textile House je na prodejnách od tohoto týdne a připravena je na míru skutečně každé ženy. Vyberou si z ní mladé ženy a dívky, vyznávající svobodný životní styl, které zaujmou například kožené bundičky různých barev a provedení, které dokonale umocní například jednoduchá trička bílé, černé nebo šedé barvy. Rebelky pro změnu ocení cool trička s potiskem, nebo i vintage motivy či kombinace krajky s koženými detaily, cvočky a šněrováním. Dámy hledající styl a eleganci naopak zaujmou značkové kousky zahraničních kolekcí, ale i kombinace krajky, hedvábí, decentních vzorů, tkanin či klasické jarní kabátky v pastelových barvách. 

V jarní kolekci pochopitelně nesmí chybět ani nestárnoucí denim. Ten je v ní zastoupen téměř ve všech barvách, odstínech a provedeních, jednou v podobě jarního džínového saka, jindy jako cool bunda doplněna krajkou nebo laděna do dirty stylu. Samozřejmostí jsou i džíny, ať už v černé, téměř společenské, variantě nebo naopak v typickém denim blue - ve skinny, bootcut, straight, boyfriend nebo bell bottom střihu, tak, aby dokonale padly ženě jakékoli postavy i věku.

Jarní kolekci Textile House pak završují doplňky, jako jsou opasky, náramky, šátky i šály. A pochopitelně i obuv, mezi kterou jsou zastoupeny, jak elegantní dámské střevíce a lodičky, tak i sportovnější kousky nebo boty spadající do kategorie rock boots či moto boots. 

Doplňme, že veškeré kousky módní kolekce procházejí ručním tříděním, tak, aby byl zaručen jen prvotřídní stav vybrané konfekce a před tím, než absolvují cestu na prodejnu a k zákaznicím je veškerý textil rovněž pečlivě desinfikován, čímž je zajištěna jeho 100% zdravotní bezpečnost a hygieničnost.

Zavítejte proto do jakékoli ze 32 prodejen co celé ČR. Pak už záleží jen na vašem štěstí a schopnosti nakupovat, vybírat a kombinovat, zda si odnesete jen pár kousků nebo budete z jednotlivých modelů nové jarní kolekce schopni sestavit například svůj celý jarní outfit. 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist