Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Téma: ženy, vzhled a finance

Přichází asi to nejkrásnější období v roce. Jaro a léto má rád asi každý z nás a ženy ještě mnohem více. Jenže s tímto obdobím nám přicházejí i velké starosti ohledně vzhledu. Na rozdíl od mužů potřebujeme být v létě ještě ve větší formě a to nejen, co se týče krásy obličejové, ale také naší postavy. Proto je ten nejvyšší čas do plavkové sezony začít se sebou něco dělat.

Za krásnou a dokonalou postavou ženy je však hodně úsilí a vynaložených prostředků. Což ne vždy může být ideální, protože času už moc nezbývá a vy potřebujete peníze vynaložit hned. Jako třeba na permici do fitka, masáže a krémy proti celulitidě, nebo liposukci, případné zvětšení prsou. Pokud v takto časově krátkém období potřebujeme najednou větší obnos financí, bude se nám hodit rychlá pomoc pro naši misi „krásná do plavek“.

V případě řešení této potřeby doporučujeme Ferratum Bank, která nabízí několik možných typů online půjček. Pojďme si je krátce představit.

Ferratum Credit

První možností je flexibilní úvěr až do výše 35 000 Kč. Credit Limit je podobný revolvingovým úvěrům, nebo kontokorentům. Vy si určujete částku a dobu splácení. Případně se může splatit jednorázovou úhradou. Účtuje se pouze denní poplatek a k tomu úrok za čerpání dané částky ve výši 12,5 %. Oproti klasickým mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Ferratum Micro

Další variantou je krátkodobá rychlá půjčka až do výše 10 000 Kč. Navíc můžete mít zcela zdarma první půjčku až 9 000 Kč. Ferratum Micro je chytré a rychlé řešení vašich finančních potřeb. Ideální, když vám chybí peníze na splatnost faktur do další výplaty a dalších nenadálých možností. Zažádat si o ni můžete online a během pár minut už znáte výsledek vaší žádosti.

Ferratum Plus

Poslední zmiňovanou možností je spotřebitelský úvěr až do výše 25 000 Kč. Tento úvěr se speciálními podmínkami je nabízen pro opakované zákazníky. Každý měsíc platíte pevně dané splátky s možnou dobou splatnosti od 2 měsíců do 1 roku.

Finanční skupina Ferratum Group má ve 20 zemích světa své pobočky a k dispozici je více jak 280 finančních specialistů. Kvalitní online půjčka si našla více než 1,5 milionu spokojených klientů. Více informací naleznete na www.ferratum.cz.

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist