Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Technologie žárového povlaku

V dnešní době není potřeba použité strojní součásti vyhazovat. Na průmyslovém trhu už existuje metoda renovací, která dodá vysloužilým dílům zpět jejich plnou funkčnost. Díky ní se dá ušetřit spousta peněz, které byste jinak utratili právě za nové náhradní díly.

Strojní součástky se renovují pomocí žárově stříkaných povlaků. Tato nová, moderní technologie nabízí mnoho dalších výhod, nejen ekonomických. Efektivita žárových povlaků má obrovskou přidanou hodnotu. Zlepšuje spolehlivost strojních dílů a prodlužuje dobu životnosti v provozních podmínkách. Díky ní mají součástky lepší odolnost vůči opotřebení a zabraňuje i korozi.

Žárové nástřiky

Perspektivní technologie žárových nástřiků aplikuje efektivní povlak na materiály používané v průmyslové výrobě. Tato flexibilní a kvalitní technologie příznivě působí na povrch součástek, které díky ní získávají ještě lepší vlastnosti v náročných provozních podmínkách.

Žárově stříkané povrchy byly v prvotních fázích svého využití určeny na ochranu povrchu vybraných průmyslových dílů. V současnosti se už používají na výrobu funkčních povrchů, které přinášejí alternativu – ideální střední volbu mezi používáním tenkých vrstev a objemových materiálů.

Na koho se ohledně této technologie obrátit

Specialistou v tomto oboru je společnost TRIBO Engineering, s.r.o., která na českém trhu působí už od roku 2012. V rámci své obchodní činnosti zastupuje také Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o., což o pořádný kus posouvá její důvěryhodnost v nabízených službách, zejména v oblasti aplikace žárových nástřiků a jejího dalšího vývoje.

Dalším oborem společnosti je výroba strojních součástí. V jejím portfoliu najdete hlavně válce, ozubená kola a hřídele. Je také certifikovaným prodejcem odstředivých separátorů a deskových výměníků tepla firmy Alfa Laval spol. s r.o. A nesmíme vynechat ani nabídku technologických dodávek celků a komponentů pro hydraulické systémy.

 


Pro další informace se podívejte na www.triboing.cz.NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist