Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Tantra masáže zdrojem slastného potěšení

Hledáte únik z reality? Rádi byste poznali něco výjimečného a dosud nepoznaného v oblasti tělesného potěšení? Možná byste měli vyzkoušet tantra masáž.

Člověk by se měl mít rád a tu a tam si udělat radost. A proč si neudělat dobře alespoň po tělesné stránce?

Lidský dotek stimuluje

Lidský dotek má neuvěřitelnou moc. Dokáže stimulovat, navodit až slastné pocity, zvýšit hladinu hormonu štěstí enrofinu na maximální možnou úroveň. Proto se tak rádi mazlíme, ať již s partnerem, dětmi, či třeba s domácími mazlíčky. A zdaleka nemusí jít jen o erotiku a sex. Hotové divy dokáže i obyčejné pohlazení od spřízněného člověka. 

Chybí vám doteky? Tak si je kupte

Dobrou zprávou je, a to nejenom pro osamělé duše, ale pro každého, kdo lidský dotek z různých důvodů postrádá, nebo se mu ho dostatečně nedostává, že si ho můžete koupit. V profesionálním salonu od zkušené masérky, která rozhodně ví, jakých míst, čím a v jaké intenzitě se dotknout. To je totiž nejenom u tantra masáží nesmírně důležité.

Diskrétnost na prvním místě

Nejen krásné, ale navýsost profesionální masérky najdete například v pražském salonu Secret massage specializující se na erotické masáže všeho druhu. Název salonu prozrazuje i jeho hlavní krédo, kterým je spolu s těmi nejlepšími službami, jež si dokážete představit, diskrétnost. Klient si může být jistý, že se nesetká s jiným klientem. Může se tak stoprocentně uvolnit, což je pro kvalitu prožitků, které budou masáž doprovázet, nesmírně důležité. Pokud erotická masáž v Praze, pak jedině Secret Massage.

Co to je tantra masáž?

Pojďme si ale objasnit pojmy a vysvětlit si, co to vlastně pojem tantra masáže znamená a jak probíhají. Tantra masáž je celostní smyslnou masáží založenou na tzv. umění doteku, v rámci které budete hýčkáni jednak při olejové masáži, ale také různými hebkými předměty a horkými žínkami. Součástí masáže je i masáž pohlaví a pánevního dna.

Nuru masáže

Specialitou podniku jsou také původem japonské nuru masáže, též nazývané "tělo na tělo“. Jejich název o nich de facto prozrazuje vše. Oba účastníci masáže jsou nazí a vzájemně se dotýkají. Zárukou intenzívního erotického prožitku, jenž mnohdy končí vyvrcholením, je speciální klouzavý lubrikant s názvem nuru gel, jímž se oba účastníci před začátkem masáže natřou. Pak stačí jen zavřít oči a nechat se unášet slastnými pocity do jiného světa. 

Více na webu společnosti Secret Massage.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist