Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Svatba a správná volba spodního prádla

Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům ve vašem životě. Abyste se cítili komfortně, je důležité myslet na všechno. Počínaje padnoucím spodním prádlem. Víte, jaké spodní prádlo na svatbu vybrat a na co vše si dát pozor?

Oblíbené spodní prádlo

Většina nevěst si na svatbu chce koupit všechno nové. Nové boty, nové dámské spodní prádlo, nové šaty. V tomto případě si však musíte dát pozor na to, aby vám nejen boty, ale hlavně zmíněné prádlo opravdu sedělo. Nechcete si přece zkazit svatbu tím, že vám spodní prádlo nebude sedět, bude vás táhnout nebo tlačit.

Pohodlí na prvním místě

Pohodlí a komfort je opravdu na prvním místě. Vyberte si takové spodní prádlo, na které jste zvyklé. Může se jednat o klasické bavlněné kalhotky nebo bezešvé prádlo. U mnohých korzetových šatů se vynechává podprsenka, která by byla vidět a většina nevěst si tak pořizuje jen dámské kalhotky.

Nezkoušejte nic nového

Pokud jste například zvyklé na klasické kalhotky, svatba rozhodně není vhodnou dobou, kdy začít nosit bokové kalhotky nebo třeba tanga. Ve svém svatebním dnu netestujte nic, co nemáte ověřené. Uvidíte, že už i tak budete mít dost stresu z celé svatby a budete nervózní z toho, aby vše vyšlo podle vašich představit.

Dejte na ověřenou kvalitu

Nejen na svatbu, ale i pro každodenní nošení si vybírejte hlavně kvalitní spodní prádlo. Dobře se podívejte, jak je prádlo ušité, jestli z něj nelezou nitě a jestli se někde netrhá. Vybírejte si kvalitní dámské kalhotky a pro své partnery bavlněné pánské trenýrky.

Ideální barva prádla

Ideální barvou pod svatební šaty je bílá nebo také tělová. Pokud máte vybrané bílé svatební šaty, které nejsou průhledné, tak zvolte bílé spodní prádlo. Pokud máte průhledné šaty, tak raději volte tělovou barvu.

Vyberte prádlo pro muže

Samostatnou kapitolou je pánské spodní prádlo. Svým nastávajícím vyberte pohodlné bavlněné trenýrky. Pokud je váš partner zvyklý na boxerky nebo slipy, neměňte jeho zvyk a raději mu kupte například obrázkové trenýrky na spaní nebo třeba na svatební noc.

Prádlo na svatební noc

Na svatbu si vyberte pohodlné spodní prádlo, odvažte se až večer, na svatební noc. Klidně popusťte uzdu své fantazii a vyberte si krajkové a vášnivé spodní prádlo. A hlavně nezapomeňte, že byste si měli svou svatbu užít.

 

Zdroj foto: Andrie.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist