Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Sushi bar v Ostravě, romský festival Khamoro a den dětí | Editoriál

Mám pocit, že tento rok je mnohem více zajímavých akcí, food festivalů a koncertů než minulá období. Je jich tolik, že je nestíhám všechny navštěvovat. Ale i tak jsem za to moc ráda, že tomu tak je, alespoň se nesedí doma a jsme venku. Navíc můžeme vyzkoušet a ochutnat spoustu nových nepoznaných chutí. Není nic lepšího na relaxování než být s lidmi, které máte rádi, sedět v parku, jíst, popíjet výborné víno či Aperol a užívat si sluníčka a nových zážitků. 

Nový gastro zážitek

Musím se s vámi podělit o novou zkušenost, která se týká jídla, tedy mé nejoblíbenější činnosti. V pátek jsme se s přáteli vydali do Ostravy. Důvodem návštěvy byla ochutnávka sushi, a to údajně nejlepšího u nás. Přiznám se, že jsem k tomu byla dost skeptická a nevěřila jsem. GóKaNá, stálo nade dveřmi, název, který asi už nezapomenu. Očarovali mne konceptem ihned po příchodu. Objednali jsme si toho opravdu hodně, abychom ochutnali co nejvíce. Nedokážu vám ani popsat, jak jsem byla ohromena chutí a množstvím. Pokud tedy někdy zamíříte do Ostravy, určitě neváhejte navštívit GóKaNá Sushi bar. Já jsem tam určitě nebyla naposled. 

Blíží se čas dovolené

Zanedlouho začíná červen, nejspíš již všichni máte dovolené naplánované, anebo je stejně jako já plánujete na poslední chvíli. Doufám, že jste si nezapomněli zařídit cestovní pojištění. A pokud ho ještě nemáte, nepodceňujte to. Opravdu si ho zařiďte a nezapomeňte i na vaše děti. Sjednat si ho můžete i on-line. Jak na to, to vám poradíme v novém pětidílném seriálu o cestovním pojištění. Začínáme tento týden. 

Na jaké akce se můžete těšit tento týden

Začíná festival Khamoro, jedná se o světový romský festival, těšit se můžete na romskou hudbu, umělecké workshopy, módní přehlídky a promítání filmů. Více na khamoro.cz.

V pátek (1. 6.), na den dětí, můžete vzít vaše ratolesti třeba do pražské Zoo, zde pro ně mají v tento den speciální vstup za 1 Kč a k tomu ještě bohatý program plný her a soutěží. Nebo je můžete vzít do Planetária, kde pro ně bude připravena premiéra nové pohádky – POLARIS. Více na planetarium.cz.

Dětský den můžete prožít jak v Praze, tak i mimo ni. Akcí bude po celé České republice opravdu dostatek.

V sobotu (2. 6.) ožije Mánesův most a jeho okolí hudbou, divadlem, literaturou, ale i sportem. Jedná se o oslavu kulatin Česko-německého fondu budoucnosti, podpory vzájemného porozumění mezi oběma národy.

A v neděli nezapomeňte zkusit pár hodin bez telefonu. Dopřejte si relax, třeba procházkou, masáží, nebo čímkoliv jen budete chtít.

Přeji vám krásný týden plný úspěchů a relaxování.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist