Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Stylová dílna: Vsaďte na kovové regály

Pořádek v dílně je pro každého kutila velmi důležitý. Vždyť si je stoprocentně jistý tím, že přes nejrůznější nářadí klopýtat určitě nechce. Mnohdy stačí, když se delší dobu hledají kleště, klíče, šroubováky nebo jiné nástroje. Nedaří-li se to, nastává velký problém. Možná si řeknete, že uklidit prostor dílny není nijak výrazně náročné. Nemáte-li ale dostatek skladovacího prostoru, jen tak to nedokážete. Z toho důvodu se vyplatí pořídit si elegantní dílenské regály. Jak vybrat ty správné? To vám prozradíme v tomto článku.

Na materiálu hodně záleží

Určitě. Zapomeňte na dřevo, jež se na výrobu regálů používalo v minulosti. Je málo odolné vůči vlhkosti a také nedisponuje žádnou velkou nosností. Na nějaký kompaktní systém regálů ze dřeva můžeme také zapomenout. Kov je mnohem pevnější, díky povrchové úpravě jen tak nehrozí jeho rezivění a zapomenout nelze ani na vysokou nosnost. I při minimální tloušťce jednotlivých regálů bez problémů vydrží regálový systém rovný a nijak nedeformovaný.

Elegantní skládačku složí každý

Máte pocit, že byste nové regály dlouho skládali a potřebovali k tomu spousty různých nástrojů a nářadí? Pak vás můžeme ujistit, že jste na velkém omylu. Nejnovější regálové systémy jsou maximálně kompaktní a není problém je složit do pouhých několika málo minut. Stačí vám k tomu pouze jednoduchý návod a nic jiného. U mnohých dokonce není zapotřebí ani nářadí.

Vzhled bude stoprocentní

Staré regály se často vyznačovaly nevzhledným designem. Ty moderní jsou ovšem úplně jiné. Vybírat si lze z mnoha různých barevných variací, jež budou přesně odpovídat prostředí vaší dílny. Regály jsou k dispozici také v mnoha tvarových provedeních. Přizpůsobíte si je jednoduše tomu, co hodláte v dílně všechno skladovat. Vůbec nic složitého, nemyslíte?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist