Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Stylová dětská móda a doplňky | Tchibo

Sedět v klidu? To je přeci nuda! Právě pro neposedy je určena nová dětská kolekce Tchibo. Stylové bundy, pestré barvy, ale i školní vybavení, které je opravdu cool. A z malých hrdinů mohou být klidně i rockové hvězdy. 

Podívejte se na následující nabídku a nebo si rovnou zajděte do některého z obchodů, ať vám nic neuteče. 

 

Bluzon

Výběr hned z několika barev. Bluzon díky ekologicky šetrné impregnaci ecorepel® odpuzuje vodu a nečistotu. Má podšívku a jemné vatování. V nabídce je v olivové, fuchsiové, antracitové a tmavě modré barvě. Předběžná cena 699 Kč.

 

Tričko

Tričko tvoří z 95 % bavlna s certifikátem Cotton made in Africa. Je z měkkého materiálu single jersey a metalízovým potiskem. Předběžná cena 279 Kč.

Světlo na tkaničky

Nazout boty a rozsvítit! Světlo je vhodné na všechny běžné boty na zavazování. Jde o LED světlo na baterie. Ty jsou součástí výrobku včetně čtyř náhradních baterií. Předběžná cena 199 Kč.

Triko s oboustrannými pajetkami

Triko tvoří z 95 % bavlna s certifikátem Cotton made in Africa. Stačí rukou přejet přes pajetky a máte jiný vzhled trika – jeden s nápisem Good, druhý s nápisem Bye. Předběžná cena 349 Kč.

Sukně z teplákoviny

Sukně je z 80 % z biobavlny. Zdobí ji módní třpytivý elastický pas. V nabídce je ve fuchsiově melírované barvě a antracitově melírované barvě. Předběžná cena 399 Kč.

 

Mikina s metalizovaným potiskem

Mikinu tvoří z 67 % bavlna s certifikátem Cotton made in Africa. Má žebrovaný náplet u krku a na přední straně metalizovaný potisk. Předběžná cena 399 Kč.

 

Mikina s kapucí

Mikinu tvoří z 80 % bavlna s certifikátem Cotton made in Africa. Měkkou teplákovinu zdobí kontrastní potisk. Předběžná cena 449 Kč.

Kalhoty

Kalhoty tvoří z 98 % bavlna s certifikátem Cotton made in Africa. Kalhoty mají ležérní střih s předsunutými švy. Předběžná cena 499 Kč. 

Nažehlovací obrázky, 8 ks

Stačí nažehlit a obléknout. Obrázky lze nažehlit na textilie i doplňky. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Tyto a mnohé další kousky naleznete od  31. července 2017 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích.

Nabídku v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 25. července.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist